Lista ocen Renault Thalia I (475) - Całokształt

Na liście zabraknie 359 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~B
Sedan 1.4 75KM 55kW
dla mnie bomba, jeżeli komuś nie przeszkadza wygląd to będzie zadowolony. Samochód dla osób które nie lubią szpanować, nie lubią kupować częsci zamiennych na Alegro, a cenią sobię komfort. Do tego OK silnik, spokojnie mogę powkurzać na trasie 10-letnie audi, choć nie mam takich zapędów. Jechałem 170 i jeszcze mogłem więcej.
~Michał
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Goraco polecam, pod warunkiem że nie zwraca się uwagi na "specyficzny" design tylnej części nadwozia. Ale po roku można się przyzwyczaić, nawet dostrzegam pozytywne aspekty. Poza tym wielki bagażnik, małe zużycie paliwa, relatywnie niska cena to wszystko powoduje, że jako autko rodzinne, jest ze wszech miar godne polecenia!
~zadowolony
Sedan 1.4 75KM 55kW
Przejechałem ok. 20000km.Nie mialem najmniejszej awarii.Za cenę 39100,-mam bardzo bogate wyposażenie tj.2 poduchy ,klima,centr. zamek,elektr. szyby ,ogrzewane lusterka,podnoszony fotel kierowcy.ruchoma kierownica,radio fabryczne z joystickiem,lakier metal. Pali w gr.6.6-7.0.Nie znalazłem 2-go takiego za taką cenę.
~CHRIS
Sedan 1.4 75KM 55kW
1) Myślę, że możnaby było zmniejszyć o np. 50l bagażnik i powiększyt tym samym przestrzeń dla pasażerów na tylnej kanapie. 2) Prześwit pomiędzy bagażnikiem, a wnętrzem samochodu nie pozwala na załadowanie większego przedmiotu. Nie wiem kto to wymyśłił!!! 3) Jak na ten samochód to żałuję, żę nie mam klimy. W lecie jest okropnie.
~Mirek
Sedan 1.4 75KM 55kW
Problemy z kluczykami (immobilaizer) koszt nowego kluczyka 600 zł !!!, wymienione amortyzatory po 40.000 km i opony Good Year GT2 - tragedia, siedzenie kierowcy nie trzyma od nowości, problemy z ogranicznikiem schowka-od nowości, fatalne rozwiązanie z przewodem doprowadzonym do klapy bagażnika(non stop łamie się)
~Waldek
Sedan 1.4 75KM 55kW
Za takie pieniądze nie ma lepszego auta w tej klasie (sprawdzałem dokładnie).Dla 4 osobowej rodziny bdb(bagaznik-rewelacja).Elastyczny silnik,małe spalanie,niezła dynamika,(powyżej 4000tyś obr.bardzo dobra).Mam auto od stcznia bez problemów.Wyposażenie bije konkurentów na głowę.Moim zdaniem bardzo udane autko !!!!!
~dkazub@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jak na tej klasy samochód, to oceniam go OK, chociaż wiadomo, że to auto z niższej pólki renault, są więc pewne niedociągnięcia, plastikowe błotniki itd. Ale bagażnik -rewelacja. Jeździmy z małym dzieckiem - większośc wie co to znaczy. Ważne dla mnie, że mogę wozić dziecko na przednim fotelu (odłączana poduszka).
~Witek
Sedan 1.4 75KM 55kW
Świadomie wubrałem Thalię i wiem na razie, ze dobrze zrobiłem. Jest czym pocisnąć, jest gdzie bagaż zapakować i ludzie których wożę mają gdzie siedzieć bez konieczności ciśnięcia się. Jest to samochód dla czteroosobowej średniosytuowanej rodziny wręcz wymarzony. Przesiadłem sie z seicento więc nie ma porównania.
~Krzysztof
Sedan 1.4 98KM 72kW
Auto mogę uznać za udane, przez 168 tys. nie wydałem dużo pieniędzy na niego a miałem sporo frajdy z jazdy. Przy sprzedaży nie martwiłem się, że sprzedaję badziewie. Jedyną wadą jest brak marki, co utrudnia sprzedaż, ale ludzi niestety się nie zmieni, wolą starego Golfa złożonego z dwóch.
~mati
Sedan 1.4 98KM 72kW
Auto kupiłem na rynku wtórnym z bardzo niskim przebiegiem za w sumie małe pieniądze i mimo jego dość specyficznej urody nie żałuję swojego wyboru. Idealny samochód dla młodych rodzin, tani w zakupie do tego posiadający doskonałe możliwości przewozowe co przy małym dziecku ma ogromne znaczenie.