Lista ocen Renault Thalia I (475) - Całokształt

Na liście zabraknie 359 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mussolini
Sedan 1.4 75KM 55kW
kilka drobnych minusików: 1. bagażnik duży, ale mały otwór ładowczy, 2. przy położeniu tylnego oparcia nie tworzy z bagażnikiem jednej płaszczyzny (poważna wada) 3. brak obiegu wewnętrznego powietrza, choć w prospektach reklamowych jest opisany Ale i duże plusy: 1. spalanie tylko w mieście - 6,2 l/100km 2. spalanie tylko na trasie - 3,9 l/100km !!!!!!!!!!!!! 3. spalanie mieszane - ok. 5,0 l/100km
~Leo
Sedan 1.4 75KM 55kW
Thalia to naprawde bardzo dobry i pakowny samochod. Przy 28 tys. jakie przejechalem wlewalem tylko benzyne i plyn do spryskiwacza. Zadnych problemow. Za kwote prawie 33 tys. odtrzymalem autko z: AIR BAG (kierowca pasazer), halogeny przednie, szyby elektr., centalny zamek, lusterka sterowane elektr. i ogrzewane, lakier metalic. Cene uwazam za dobra w stosunku do wyposazenia samochodu.
~uboot@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Cóż piękna to ona nie jest, ale nadrabia wdzięcznością i dobrze się prowadzi, idealnie sprawdza się w mojej 4-osobowej rodzinie. Nie ma możliwości niespakowania wszystkiego co się chce zabrać na wakacje. Mógłby nieco mniej palić w mieście. Warto dołożyc parę złotych do dodatkowego "wypasu" aby być w pełni zadowolonym. Co 2-3 miesiące dolewam jej pełny bak V-Powera na Shellu i widzę, że silnik to lubi.
~Sylas (sylas@task.gda.pl)
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony. Za 33700 (dostałem zniżke od zaprzyjaźnionego salonu) kupiłem auto z porządnym silnikiem, z dużym bagażnikiem, elektrycznymi szybami i lusterkami, metalizowanym lakierem, centralnym zamkiem, światłami przeciwmgielnymi i podwójnymi reflektorami, wspomaganiem i regulacją kierownicy. W dodatku stosunkowo ekonomiczne i w miarę komfortowe. Dla trzyosobowej rodziny auto wprost idealne.
~Jerzy
Sedan 1.4 75KM 55kW
Bardzo dobrze się sprawowała przez te 16 lat, tylko tłumik trzeba wymieniać co 7. 170 na autostradzie bez problemu. A poza tym nic się nie robi, no może sprężyny nie wytrzymały dość wcześnie na progach, ale z Clio dają radę. Na trasie 6/100. No i z wyglądu z boku piękne, ładniejsze od Clio, niektórzy mają wypaczony gust krytykując go. W zasadzie samochód bezawaryjny.
~pho
Sedan 1.4 75KM 55kW
Samochód dla osób praktycznych - nadaje się do niedużych wypadów miejskich, da radę przewieźć zdecydowanie więcej, niż potrzeba, jest tani w utrzymaniu, poważnych usterek praktycznie nie ma, a i zbiera się całkiem nieźle - innymi słowy, wszystko czego potrzeba początkującemu kierowcy. Na trasach od biedy również się dojedzie, chociaż ciężko tu mówić o jakimkolwiek komforcie.
~rory
Sedan 1.4 75KM 55kW
Niezłe autko lubię je coraz bardziej. Po 60000 km mogę powiedzeć, że był to dobry wybór. Niewielkie problemy: standardowo zerwane cięgło schowka, zerwane zasilanie zamka bagażnika (usunięte w ramach gwarancji), wymiana kilku żarówek, nie zmieniają mojego dobrego zdania o tym samochodzie. Jeżeli komuś marzą się wyścigi, to nie polecam - jest to samochód do spokojnej jazdy.
~jozek.renglog@vp.pl
Sedan 1.4 98KM 72kW
mam thalie 1.4 28000 przejechane ,przy 12000 stuki w skrzyni biegów miesiąc w serwisie , przy okazji choć na gwarancji to wszystkie nakrętki stare wróciły na swoje miejsce a rokręcili całe zawieszenie przednie . zbierzność też do poprawki, 20000 woda w przedziale pasarzera sam zrobiłem , uszczelka pod wlotem powietrza, poza tym wszystko gra spal przecietnie 7 l /100
~radi
Sedan 1.6 110KM 81kW
Gdyby nie stylistyka i ogólne odczucie, że jednak jest to tanie auto dałbym 5. Wg. mnie Thalia niczego "nie udaje" - tani, pojemny, naprawdę niezawodny, aczkolwiek niezbyt piękny samochodzik za małe pieniądze (napewno wart swej ceny). Dodatkowo ja mam wersję b. dobrze wyposażoną z rewelacyjnym silnikiem. Inni producenci powinni brać przykład. Peroponuje Thalie w ciemno.
~bpielorz@go2.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Ogółnie Renault Thalia to bardzo dobre auto, za cenę 39.200 zł w 2003 roku dostałem bardzo dobrze wyposażone auto (centralny zamek,alarm, 2 poduszki powietrzne, pirotechniczne napinacze pasów, elektrycznie sterowane szyby, lusterka też elektrycznie sterowane oraz podgrzewane, klimatyzacja, radio z CD) oraz dynamiczne i niewiele spalające paliwa. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.