Lista ocen Renault Thalia I (475) - Całokształt

Na liście zabraknie 359 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemo_g80@wp.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Samochód wart swojej ceny.Żadna inna firma nie oferuje tak użytecznego samochodu za taką sumę,poza tym wyposażenie wersji RT na całkiem przyzwoitym poziomie.Poza paroma denerwjącymi słabostkami można z czystym sumieniem polecić to auto.Samochód posiada wyposazenie zwiększające bezpieczeństwo bez żadnej dopłaty i za to należy się uznanie firmie Renault
~Max
Sedan 1.4 75KM 55kW
Samochód bardzo dobry dla początkującego kierowcy. Jeździłem nim dobrych parę lat do 200 tyś nie było z nim żadnych problemów później było troszkę gorzej jednak koszt ew. naprawy i wymiany części jest naprawdę niewielki. Samochód pali ok. 6.4 l/100 km. Pomimo niezbyt wielkiej mocy zbiera się całkiem zacnie. Od siebie gorąco polecam!
~Dawid
Sedan 1.4 75KM 55kW
Bardzo dobre auto, tanie w utrzymaniu i dosc oszczedne;) Spalanie gazu ok 7,5 litra to super wynik. Nigdy mnei nei zawiodlo. Jesli chodzi o usterki to kilka byly ale bardz tanim kosztem naprawione samemu. Jesli komus uda sie kupic tak jak mi zadbany egzemplaz za mala kase to naprawde warto bo te silniki sa bardzo wytrzymale.
~przeciętny uzytkownik
Sedan 1.4 75KM 55kW
Mimo wszystko, jak na samochód tej wielkości, jest nieźle. Sporo przewiezie, jest nieźle wyposazony (moja wersja, ma klimę, elektryczne lusterka, halogeny, elektryczne opuszczanie szyb przednich, podgrzewane lusterka). Gdy szukałem samochodu, była to najlepsza propozycja cenowa, patrząc na cenę, wyposazenie, pojemnośc samochodu.
~Józef.ok.
Sedan 1.4 75KM 55kW
Auto za tą cene,nie złe.Przeszkadza zachodzenie tyłu przy obciążeniu. Dla 2 ,3 osób nawet na daleką trasę wygodne.Silnik 14 ,16 v elastyczny. Bez klimy męczarnia.Niewygodny pod łokietnik kierowcy,na dalszą trasę podkładam poduszkę.Słabe światła mijania.Brak hlapaczy,nie radze w deszcz jechać za thalią.Poza tym szerokiej drogi..
~witek309@wp.pl
Sedan 1.2 75KM 55kW
Autko bardzo fajne. mam dwójke dzieci i sprawdza się rewelacyjnie. bagaznik to najwięszy atut tego auta, poza tym bardzo bogate wyposażenie - all incusive, ledwie słyszalna praca silnika, w miarę dynamiczny,, piękne białe zegary, polecam dla rodziny szczerze. ( jak ktoś chce zapytać o szczegóły to: witek309@wp.pl)
~przem127
Sedan 1.4 75KM 55kW
Nie taka Thalia straszna. Największa wada to wygląd a konkretnie niespójność wyglądu. Przód sam w sobie nawet ładny, tył - jeśli patrzeć za słupkami nawet robi lepsze wrażenie, ale połączenie tyłu z reszta auta... Masakra. A szkoda, bo wystarczyłoby wstawić okienko w słupek "c" i auto miałoby sporo przyjaźniejszy wygląd
~marcab@wp.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Dobra relacja: jakość / cena. Bardzo duży bagażnik, klima, bogaty pakiet elektryczny uprzyjemniają jazdę. Kupiłem używany ale jestem bardzo zadowolony - jak do tej pory. Chyba mogę polecić. Zawsze trzeba pamiętać jaka klasa auta i że składany w Turcji. Jeżeli ma się tą świadomość w chwili zakupu to nie powinno się być rozczarowanym.
~luki
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jezdzilem Thalia na jazdzie testowej. Szukam auta malego ale przestronnego. Thalia to zdecydowanie ZŁOM. Jakosc wykonania jest tak niska ze szkoda dłuzej gadac. Wsiadajac do aut japonskich czy niemieckich a nawet renault 19 z lat 80 czy poczatku 90 mamy o milion procent lepiej wykonane auto. Thalia jest straszna
Dziennik kosztów dla Renault Thalia I
6,7
9,6
~mieczyslawbudzyn@o2.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Ukłony w kierunku salonu i serwisu Renault Wektor w Bielsku-Białej. 36000 zł za auto w metaliku z klimą, 2 poduszkami, regulacją fotela i kierownicy, centralnym zamkiem, elektrycznymi szybami, anawet halogenami to mniej niż Albea przy podobnym wyposażeniu i 15% (wtedy) zniżce dla pracownika Fiata - bez komentarza.