Lista ocen Renault Thalia I (418) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 416 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mascot
Sedan 1.4 75KM 55kW
Nie mam klimatyzacji, ale przy otwartej szybie da się żyć. Nie ma nieprzyjemne łupania przy uchylonych szybach jak we współczesnych autach - można uchylić tylne szyby i nie cierpieć na ból uszu. Ogrzewanie wydajne.
~Dawid
Sedan 1.4 75KM 55kW
Autko bardzo szybko się nagrzewa,w taką jesień jak teraz wystarczy 2-3 km i w środku jest ciepło.Jedyne co to 4 bieg wentylatora w porównaniu z 3 bardzo głośno hałasuje.Nie mam klimatyzacji,ale zimne przełożenie chłodzi dość dobrze.
~Dawid
Sedan 1.4 75KM 55kW
Moja thalia grzeje tak se. Nie wiem czy to wina termostatu ale prawe 3 km trzeba zima ujechac zeby sie przelaczyl na gaz a wtedy dopiero zaczyna sie tez robic cieplej w aucie. Latem tez za szybko sie nie nagrzewa.
~mhoma1@op.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
nie wiem dlaczego zapomniano w mojej thalii zamontować filtr kabinowy - zrobiłem to sam w bardzo prosty sposób,klimatyzacja wymagała uzupełnienia płynu chłodzącego,ogólnie jest dobrze zarówno w w lecie jak i w zimie
~kull
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Zarówno ogrzewanie jak i klimatyzacja działają bez zastzeżeń. Niestety podczas większego deszczu musi być włączona klima przy nawiewie na przednią szybę. W przeciwnym razie szyba na 100% zaparuje. Najchętniej dałbym ocenę 4,5
~Murek
Sedan 1.4 75KM 55kW
Posiadam wersje z klimą.Super.Nie mam najmniejszych problemów z wentylacją.Klima działa bez zarzutu.Zero parowania szyb.W czasie deszczu wystarczy ustawić klime na 1 i nie ma mowy o jakiejś "parówie" w aucie czy o parowaniu szyb.
~ambroziak@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Wentylacja do luftu. Ja jadą 3 osoby to tylne szyby są zarosiałe i dumchawa nie jest w stanie sobie poradzić.Pozatym co za projektant wymyślił aby gdy się zamkie obieg powietrza z zewnątrz to wyłącza się dmuchawa.To jakaś paranoja.
~DG.
Sedan 1.4 75KM 55kW
Najniższa ocena: zimą nadmuch poprawny na 3 i 4 biegu (ale, za to głośny) dla części szyby przed kierowcą bo część pasażera odparuje po 2-3 krotnie dłuższym czasie!!! Jak na auto bez klimy ogrzewanie/chłodzenie norma dla tej klasy aut
~Kamila
Sedan 1.4 75KM 55kW
Glosny wyjacy wentylator. Wszystko w tym pojezdzie jest podstawowe, najtansze wiec i wentylator najtanszy. Egzemplarz ktorym jezdzilem po wlaczeniu wentylatora zaczal wydmuchiwac liscie z nawiewow :)
~TomaszSz
Sedan 1.4 75KM 55kW
Po za koniecznością częstej wymiany filtra kabinowego (parują szyby) o w pożądku. Autko szybko się rozgrzewa. Słyszałem że Asra się szybko nagrzewa ale tutaj ... rewelka. Obniżka za parujące szybki.