Lista ocen Renault Thalia I (834)

~rrzeszotek@op.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
Gdzyby nie hałas od silnika i te FOTELE samochód jak na tę klasę, cenę i wielkość (bagażnik ma PRZEPASTNY!!!!! i wg. mnie nie ujmujący uroku temu autku powszechnie wyśmiewanemu za stylistykę) dostałby 5. Krótko określiłbym; przyjemny i pakowny i (z silnikiem 1.6 16v) prawie sportowy.
~dkazub@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jak na tej klasy samochód, to oceniam go OK, chociaż wiadomo, że to auto z niższej pólki renault, są więc pewne niedociągnięcia, plastikowe błotniki itd. Ale bagażnik -rewelacja. Jeździmy z małym dzieckiem - większośc wie co to znaczy. Ważne dla mnie, że mogę wozić dziecko na przednim fotelu (odłączana poduszka).
~Joanna (dziubdziub@go2.pl)
Sedan 1.4 75KM 55kW
Miły i przyjemny w prowadzeniu samochodzik. Zimą piszczą klocki hamulcowe, ale ten typ podobno tak ma. Pasażerowie siedzący z tyłu narzekają na brak miejsca pod sufitem, szczegolnie przy drzwiach (obniżony dach). No i jak we wszystkich Renaul - mało miejsca na nogi z tyłu. Tylna kanapa mogłaby być dzielona. Elektryczne otiwranie szyb winno być na dzwiahc kierowcy, a nie przy dzwigni zmiany biegów - trzeba się schylać. Bagażnik ogromny ale po...
~kmaj@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Auto sprawuje się bez zarzutu (doskonale radzi sobie w dłuższych trasach – po 400km bez postojów), no i ten wspaniały pojemny bagażnik (chociaż ostatnio miałem problem z kartonem, który nie chciał przejść przez otwór załadunkowy, a spokojnie mieściłby się w środku). Poza tym 2 poduszki, elektryka, wspomaganie, wszystko praktycznie w standartowym wyposażeniu, a inni każą sobie za coś takiego "słono" dopłacić.
~NygusUK
Sedan 1.2 75KM 55kW
Maserati dla polskiego emeryta... ;-) Auto dla minimalistów. Tanie w utrzymaniu - ale również niestety i tanie w wykonaniu (Made in Turkey), co rzutuje na żywotność podzespołów (np. łożyska kół). Na szczęście auto proste jak drut więc i nie ma się co specjalnie psuć a po drugie dużo można samemu zrobić. A i części tanie jak barszcz. Nieskomplikowane, ale żwawe w mieście. Jazda >130km/h (a wyciąga 170!) nie należy do przyjemności,...
~adam
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jeżeli masz rodzinę 2+1, 2+2, nie stać cię na auto pełnowymiarowe ( to w końcu tylko powiększone Clio ), chcesz dużego bagażnika ( 500 litrów - dziecięcy wózek ( duży ) dajesz za oparcie kanapy, i zostaje ci pół bagażnika na duuuże zakupy ) - ale nie przewozisz telewizorów ( duży nie zmieści się przez otwór ), akceptujesz drobne usterki ale chcesz żeby auto ZAWSZE odpaliło i dowiozło cię na miejsce - to jest to bardzo dobry wybór
~rafapa
Sedan 1.4 75KM 55kW
gdyby tak poprawić jakość materiałów we wnętrzu (np. coś w stylu fabii) autko byłoby bezkonkurencyjne!! ale i tak jest całkiem całkiem.....
1,5
~Paweł
Sedan 1.4 75KM 55kW
Naprawdę nikomu nie polecam. Lepiej dopłacić i kupić coś lepszego. Ja własnie sprzedałem i kupiłem HONDĘ JAZZ. Jest super.
~barney
Sedan 1.4 75KM 55kW
auto bardzo dobre dla osób lubiacych duzo podróżować często na długich dystansach ze wzgledu na ogromny kufer i dostatecznym mijejscem z tyłu thalia służy jako auto rodzine dla ludzi z mniej zasobnym portfelem
3,3
~Esharell
Sedan 1.4 75KM 55kW
silnik dynamiczny, niezawsze wystarczy do bezpiecznego wyprzedzenia ale nawet na gazie daje sobie radę (Silnik)