Oceny Renault Thalia I 1.5 dCi 65KM 48kW 2001-2008

Najnowsze oceny Renault Thalia I 1.5 dCi 65KM 48kW 2001-2008

3,4
~Maciek
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
moja ocena poza silnikiem będzie negatywna nigdy więcej nie kupie tego auta! nic mi się nie zepsuło jeszcze jeżdzi tylko tankuje ok.!Ale!!!!!! jest strasznie tandetny cały!: karoseria te blachy są bardzo delikatne, tandetne, te uszczelki niestaranne te szyby od pasazera stron one są bardzo takie delikatne tandetne i wogóle no nawet brak mi słów żeby to opisać! w środku plastik tandetny na naszych drogach samochód cały skrzypi od tych...
~Jurek F.
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Mam to autko od 2006roku w tym czasie musiałem wymienić lewą końcówkę wahacza skutek naszych dróg. Przejechałem nim 3100km bez najmniejszego problemu, tankuję zawsze paliwo z dobrych stacji bnzynowych i nie mam problemów z wtryskiwaczami, na trasie przy średniej prętkości do 120km/h spala o dziwo 3.8l na 100km w mieście 4.5l-rewelacja.Autko spisuje się naprawdę dobrze, dobrze działa klima trochę słabiej ogrzewanie trzeba dość długo czekać na...
3,5
~Dusiołek
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Bardzo tanie w utrzymaniu auto z ekonomicznym dobrym silnikiem. Tylko trudno znaleźć dziś na rynku podobnie brzydkie auto, strasznie ciężko sprzedać, kiedy chcesz kupić nowe. Dobre auto musi być ładne a to nie jest takim. Ale ma wielki bagażnik i to jest plus dodatni.
~gezaj
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Za takie pieniądze w tej klasie to dobry wybór, w miarę pojemne, z ogromnym bagażnikiem, za rozsądne pieniądze. Jako drugie auto w rodzinie to z pewnością tak, jako auto podstawowe to trochę za mało. To troche niedoceniane auto w tym segmencie.
~jag66@poczta.fm
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Za takie pieniądze w tej klasie aut, to dobry wybór, w miarę pojemne, z ogromnym bagażnikiem auto za rozsądne pieniądze. Teraz, pod koniec roku 08 widziałem w promocyjnej cenie Thalię za 40 000 zł z automatyczną klimą i z silnikiem diesla, to naprawdę dobra cena. Czy kupiłbym to auto jeszcze raz? niby tak, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i wkrótce będą moją Thalkę sprzedawał, 6 lat to już dośc długo. czas na auto z wyższej półki, ale jako...
~kull
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Samochód ma tak naprawdę mnóstwo zalet i tylko jedną wadę - wygląd zewnętrzny! Jeżeli to komuś nie przeszkadza - polecam! Ogromny bagażnik, niezły silnik, skrzynia biegów i zawieszenie za taką cenę - ciężko będzie znaleźć. Brakuje jedynie ABS - u w wersji Alize.
2,9
~nowakagd@op.pl
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
to że sprzęt AGD produkuje się na cztery lata to już się przekonałem a teraz widzę że auta też.Wtryski wysiadły po 120tys. a koszt naprawy jest astronomiczny.Najlepiej byłoby kupić nowy ale już na pewno nie Renault.
~Bogusław
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Mało pali i jest dynamiczny, posiada wielki bagażnik (wersja Alize - full wypas + lakier metalik z upustem ponad 12 tys.zł) oczywiście komfortpwe zawieszenie (ogólnie auto lepsze niż mechanicy w ASO).
~zadowolony z Thali
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Samochód spełnił swoje zadanie. Miał być niedrogi, pojemny, oszczędny, w miarę dynamiczny i komfortowy. Po 5 latach ekspolatacji sprzedałem go od ręki i czasem nawet wspominam jego walory, pomimo, że nowy nabytek jest o dwie klasy większy, blisko dwa razy mocniejszy choć tak samo wyposażony. Poduszki+ABS+klima+elektryka. To wszystko co potrzeba na codzień.
~RB
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Autko prezentuje sie dobrze, troszke tandetne materialy wewnątrz, ale nie meczą kierowcy i pasażerów. Siedzenia bardzo wygodne, autko świetne dla rodziny na wakacje. Szczególnie polecam diesla 80 km bardzo dobrze radzi sobie z tym lekkim autkiem