Lista ocen Renault Thalia I 1.5 dCi 65KM 48kW 2001-2008 (60) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemo
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Nie mam klimy to sie nie wypowiem. Co do samej wentylacji to nie wiem o co chodzi z obiegiem wewnętrznym - wszystko gaśnie - Na serwisie musze wkońcu spytać ale ... kogo - przeważnie naprawia to ktoś z elokwencją odpowiedzi równą młotkowi. Nawiew na nogi - fatalny, zimą to na maxa temp, prędkość (a to słychać), i otwarte okno bo gorąco do góry a na dole ciągle ziiimnoo. Nie wiem jak można tak prostą rzecz spieprzyć - nigdy sie nad tym nie...
~właśnie ja sprzedaję - i.. kupuję nową
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
nie mam klimy - a wentylacja słaba, w zimie nie odparowują szyby bardzo długo, wentylator dośc głośny na 3-4 biegu, ogrzewanie dośc sprawne ale długo sie nagrzewa ( min 10 km w zimie trzeba przejechać ) auto nie na nasz klimat projektowane i to widać, silnik nie do przegrzania w naszych warunkach - w zimie non stop nie dogrzany a chłodnicy zasłonić sie łatwo nie da
~Maciek
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
długo się nagrzewa no ale to diesel nie wiem dlaczego wydaje mi się, że jest nieszczelne nie wiem czy też ktoś to zauważył ale nawiew na nogi leci z boku(ciepłe powietrze) a niewiem wydaje mi się, że pod pedałem jest nieszczelny bo leci zimny podmuch powietrza tak jakby był nieszczelny! nie wiem co to jest!
~Michał
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Niestety nie ma klimatyzacji, wieć muszę się męczyć z dmuchawą. Zimno w stopy, długo się nagrzewa. latem bardzo gorąco, bo wentylator jest strasznie głośny i ciężko jechać całą trasę z takim dźwiękiem. Tu Renault nie spisało się najlepiej.
~kull
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Zarówno ogrzewanie jak i klimatyzacja działają bez zastzeżeń. Niestety podczas większego deszczu musi być włączona klima przy nawiewie na przednią szybę. W przeciwnym razie szyba na 100% zaparuje. Najchętniej dałbym ocenę 4,5
~ambroziak@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Wentylacja do luftu. Ja jadą 3 osoby to tylne szyby są zarosiałe i dumchawa nie jest w stanie sobie poradzić.Pozatym co za projektant wymyślił aby gdy się zamkie obieg powietrza z zewnątrz to wyłącza się dmuchawa.To jakaś paranoja.
~Mateusz
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
po ok 90000km wentylator przestał działać na pierwszych 3 zakresach tylko najmocniejszy 4 działał ogrzewanie ok dosyć szybko się nagrzewa szyby odparowują po ok 1 min
~Rychoo
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
brak klimy daje we znaki, ogrzewanie nie najgorzej, wentylacja, czyli odparowanie szyby przedniej przecętnie, wiatrak hałasuje na 4 biegu
~Toitoi
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
manualna klima. miodzio! koszt montazu tego niezwykle uzytecznego urzadzenia nie byl kosmicznie wysoki - promocja - a wydatek wpelni oplacalny
~maciekjtychy@o2.pl
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
nadmuch na przedniąszybę skierowany zbyt wysoko ; przy mrozie i opadach mokrego śniegu zamarzają momentalnie wycieraczki. Marzną stopy.