Lista ocen Renault Trafic II Furgon 2.0 120KM 88kW od 2001 (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anonimowy kierowca Trafika
Furgon 2.0 120KM 88kW
Bardzo niskie koszty utrzymania, super. Brawa dla konstruktora. Podobno Opel konstruował podstawową technikę Trafika, a Francuzi go wyposażyli w zmodyfikowany do busa silnik benzynowy? Tak słyszałem. Czy to prawda? Chodzi jak zegarek. To pierwszy chyba samochód żabojadów tak dobry i tani w użytkowaniu jak Trafic.
~Maksymilian Rut
Furgon 2.0 120KM 88kW
Koszty utrzymania Trafika dla mojego użytkowania bardzo niskie. Głównie trasy. Spalanie do 9 litrów na 100, przeglądy z olejem, filtrem 250zł, ubezpieczenie na 12 miesięcy wraz z pełnym asistans na trasy i zieloną kartą płacą 950zł, napraw nieprzewidzianych nie było więc nie jest źle.
~loko
Furgon 2.0 120KM 88kW
Po założeniu LPG koszty utrzymania jak auta kompaktowego. Tanie części, niektóre identyczne jak w Scenicu, Lagunie, Megane więc nie ma problemu z dostępnością - dużo zamienników.
~kris
Furgon 2.0 120KM 88kW
Brak awarii mechanicznych, jedyna wada to żle zabezpieczony przewód paliwa, który przy przejeździe przez głębokie kałuże załamuje się i odcina dopływ paliwa do silnika.
~Konra, Mińsk M.
Furgon 2.0 120KM 88kW
Trafic jest to tani samochód w eksploatowaniu. Nie wiem jak w dieslach ale z silnikiem benzynowym wypada dobrze.
~klan77
Furgon 2.0 120KM 88kW
Klocki, płyny, filtry jak w kompakcie. Spalanie paliwa z LPG jest porównywalne z kosztami benzynowej Fiesty !
~Andzrej z Mławy/ Jogibabu :-)
Furgon 2.0 120KM 88kW
Koszty utrzymania R.Trafic z silnikiem benzynowym są zadziwiająco niskie, jak osobówki. Bez uwag.
~Marta i Zbyszek D.
Furgon 2.0 120KM 88kW
W normie. Nie mam porównania z innymi busami. Jestem zadowolony.
~edek11
Ceny części jak osobowego Renault czy Fiata
~rick
Furgon 2.0 120KM 88kW
Tanie części. Brak usterek = brak kosztów.
Renault Trafic II Furgon