Lista ocen Renault Trafic (201)

~kris
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
To mój drugi trafik , pierwszy był z silnikiem 1.9 100KM i byłem b zadowolony z silnika, spalania , jednak osprzęt silnika był jego pietą achillesową, w tym modelu 2.5 150 KM jest duży plus bo elektronika siemensa i jak dotąd nic z niej nie siadło 225.000km Auto spala średnio 7.6l/100km to rewelacja jak na taka dużą budę i 2 tony masy bez ładunku, na trasie wygodniejsze od nie jednego osobowego. praktyczny , choć było by lepiej gdyby troche...
~Marian
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Zakupiłem go 6 miesięcy temu i żaczeły się problemy.Regulacja wtrysków i wymiana jednego(mały koszt bo robił szwagier a wtryski dostałem a Irlandii od syna),naprawa rozrusznika 553zL,palące się swiatełka(usuniecie błędów 60zł0,Silnik gasłpo 10 minutach ,można było go odpalic po kilku godzinach.Okazało się nała usterka,przerwany przewód na listwie wtrysków.Po tych naprawach jest bardzo dobrze.Ostatni gdy rano odpale nie mogę wrzucic wstecznego... (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,5
~Krzysztof
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Ogólnie przyjemny samochód ale jak na auto do pracy to zawodne i mało trwałe. VW LT ptrzejechałem 390tyś i wymieniłem raz świece żarowe.TRafik jednak przy bardzo spokojnej jeździe potrafi zaskoczyć mile zużyciem paliwa. Raz na zbiorniku paliwa (ok 85-90l) przejechałem 1470km!
3,4
~TK
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
słupki trochę ograniczają widoczność w mieście ale na trasie doskonale (Widoczność)
~Marek
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Kupiłem za nieduże pieniądze powypadkowy, ale dobrze odrestaurowany. Rocznik 2004 i 500 tys. na liczniku. Auto wygląda jak nowe. Przez pół roku użerałem się z drobnymi usterkami dotyczącymi głównie elektryki, ale czego się spodziewać po takim kilometrażu i wieku. Opanowałem i teraz tylko leję i jeżdżę. Samochód prowadzi się jak osobówka i komfort podobny. Zasuwa jak dziki, pali mało. Trochę mały moment obrotowy.
3,8
~a
Renault Trafic I
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Silnik pracuje ładnie. Nawet jeżdząc na oleju z biedronki nie bylo problemow przy odpalaniu. Ładujemy na niego codziennie od 2 ton do 3 ton i nie ma żadnych problemów (od zakupu 3500 tys KM), dzien w dzien ladowany na maksa. (Silnik)
1,7
~adam
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
3 razy juz sie zblokowała raz w srodku szczecina przy lewo skrecie a tu z prawej tramwaj!!!! (Skrzynia biegów)
3,5
~Stanisław
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
Część usterek została usunięta w ramach gwarancji,natomiast sprzęgło,amortyzatory padły tydzień pozakończeniu gwarancji.
2,8
~wojtekcbr@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
samochody francuskie nigdy nie dorównają wytrzymałością czy niezawodnością samochodom niemieckim czy japońskim

Usterki Renault Trafic

Renault Trafic – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek K.
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Wybór Renault Trafic z nowoczesnym silnikiem dCi, to najlepszy wybór dla mojej firmy. Używałem różnych samochodów i miałem zawsze niedosyt. Od dnia zakupu Trafica jest zupełnie inaczej, czyli O.K.
Renault Trafic