Lista ocen Renault Trafic (201)

~michal
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
auto posiadam dopiero pare tygodni ale jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony.silnik ciagnie dobrze czy na pusto czy z towarem.mam wersje L1h1.chodzi rowno jest elastyczny szczegolnie na 6 biegu (Silnik)
~edek11
Furgon 2.0 120KM 88kW
Za połowę ceny T5 pakowne i wytrzymałe auto. Przy tankowaniu wielkie zdziwienie obsługi stacji: LPG. Czyli 40 zł za 100 kilometrów po mieście. Szkoda, że nikt w Europie już nie produkuje dostawczych na benzynę.
~marek36
Furgon 2.0 120KM 88kW
Pierwszy francuz więc pierwsze tysiące kilometrów ze strachem. Po 3 latach i 55 tys. km bez obaw jeżdżę po całej Europie.
4,1
~Wanad
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
2.0 dci to raczej udany silnik i chyba to najmocniejszy punkt tego samochodu. Gdyby jeszcze zakres użytecznych obrotów był trochę szerszy, byłoby ideanie. (Silnik)
~niedbaloandrzej@op.pl
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
dobra cena,przydatny jako samoch.rodzinny(podwojna kabina,tyl paka)oraz do pracy.Nie ma duzej roznicy miedzy Oplem i Nissanem oprucz ceny.
~artur
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
cichy i dość dynamiczny. zużywa tylko 0,8l oleju na 30tys.km (Silnik)
~Piotr
Renault Trafic III
Furgon 1.6 Energy dCi 125KM 92kW
Witam podzielę się opinią trafić lll 125 km 50 tys rocznie ,super auto spalanie od 5.8 do 6.2 l trasy z obciążeniem 1 t . jeździłem na Eco ale nie polecam zauważyłem że przy wymianie oleju co 12 tys na Eco trzeba dolać 1 lit oleju a bez od wymiany do wymiany..Minus dla osób wysokich .
3,5
~mariusz
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
fatalna!!!! jeszcze mozna jezdzic ale na 2 i 5 cos w skrzyni terkocze ,prawdopodobnie lozysko ktores podlo!!! przy 107000 tys. cos jest nie tak chyba!!!PORAZKA!!!!!! (Skrzynia biegów)
3,6
~2bpdruk@skrzynka.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Alternatywa do Vito i T4,T5 przede wszystkim ze względu na cenę,ale pod warunkiem wersji 2,5 dci.Zewnętrznie wygląda atrakcyjnie, środek trochę za skromny.Siedzenia zwłaszcza pasażerów do wymiany ,jeśli na długie trasy.A gdyby jeszcze chiptunning...?Mnie wystarczy to co ma.Można kupić używanego za dobre pieniądze
Dziennik kosztów dla Renault Trafic
13,5
~karol
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
silnik renault to jedna z najlepszych jednostek na świecie , do tego sprawdzona w innych modelach . Jeszcze serwis co 30 000 km !!! super sprawa (Silnik)
Renault Trafic