Lista ocen Renault Twingo I (159) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pioto
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Działa wystarczająco dobrze. Nie ma klimy, więc latem pozostaje wielki dachownik odsuwany. Szyby elektryczne szybko otwierają się i zamykają.
~Condor
Hatchback 1.2 60KM 44kW
mam z tyłu przyciemnione szyby, i w lato, o dziwo, pomimo dużego przeszklenia auta, mocno nie nagrzewało się w zimę ładnie grzeje ale tak po 10-15 min
~RuMuN, KLUB TWINGO POLSKA
Hatchback 1.2 60KM 44kW
szybko sie nagrzewa, gorzej z wentylacja :D bez klimatyzacji w dzisiejszych czasach to jest ciezko. ale zawsze mozna kupic initiale i z paronamicznym dachem
~DIABEL
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jest ok ale duże szyby dają się we znaki. Właśnie wróciłem z Bułgarji tym maleństwem i teraz żałuje że nie jechałem w nocy (PIEKARNIK) :(
~Banderas...
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogrzewanie nawet przy największsych mrozach było rewelacyjne, szybko się robi ciepło w samochodzie, nie ma problemów z zaparowanymi szybami...
~polsewer@interia.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Przeciętne. W lecie brak klimy wynagradzają duże przednie szyby - po otwarciu czujesz się jak w kabrio... toutes proportions gardees ;)
~marckost@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Ogrzewanie potrzebuje czasu by zaczac dzialac, w zimie przy mrozach zajmuje to kilka minut. Bez klimatyzacji w lecie moze byc ciezko, bardzo sie nagrzewa.
~Baca wojt25@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Auto dłuuuugo zimą się nagrzewa, a jednocześnie też bardzo szybko spadała w nim temperatura zimą gdy wyłączyłem ogrzewanie. A poza tym wentylacja jest OK.
~mwn@onet.eu - piszcie jesli chcecie
Hatchback 1.2 60KM 44kW
w upalne dni wentylacja chlodzi a nie grzeje, jak np w oplach nie ma klimy ale podroz w upal jest w miare komfortowa
~Beata
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Mamy okres zimowy , ogrzewanie działa niezawodnie i potrzeba zaledwie kilometra a w autku odczuwa sie powiew ciepłego powietrza