Lista ocen Renault Twingo I (159) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gosiaczko@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jeśli samemu się czegoś nie zepsuje jak ja, to nawiew działa bez zarzutu a w zimie ciepluyko już po 4-5 minutach.
~oaza
Hatchback 1.2 55KM 40kW
przy - 25 nie dogrzewa przy - 15 dziala b dobrze po 4 km przy 7 -5 po 3 przy - 2 nie wiem bo slucham wiadomosci
~Franciszek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
grzeje całkiem nieźle, jak na "francuza", wentylacja super, jest otwierany dach, więc w lato mam prawie kabrio
~Gaceris II
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Warto jednak by mieć klimatyzację i odblaskową szybę przednią, z powodu dużej powierzchni nasłoneczniania z przodu
~Michał
Hatchback 1.2 60KM 44kW
wszystko ok. Auto zimą szybko się nagrzewa. Latem z uwagi na duże szyby trudno jest zbić temperaturę.
~Bartosz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Bez zastrzeżeń. Silnik nagrzewa się szybko więc nie ma problemu z nagrzaniem samochodu.
~Dżejkop
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Zaskakująco dobrze, w zimę jest ciepło już po chwili, a latem otwierany dach jest wybawieniem od upałów.
~mira
Hatchback 1.2 60KM 44kW
W lecie klima ie daje rady w zimie jedynie co, to mozna zdjac rekawiczki i czapke (po mieście ok 20 km)
~budda28
Hatchback 1.2 55KM 40kW
latem goraco ze wzgledu na duza powierznie szyb a zima zimno zanim sie rogrzeje mozna czekac wieki
~Robak
Hatchback 1.2 60KM 44kW
rzadko spotyka się autko tej klasy z klimatyzacją i regulacją obiegu wentylacji RENAULT to oferuje