Lista ocen Renault Twingo I (159) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aeturnus
Hatchback 1.2 60KM 44kW
W aucie bardzo szybko robi się ciepło ale wentylacja miewa pewne problemy z odparowaniem przedniej szyby i nie jest w stanie wysuszyć akurat tego fragmentu bocznych szyb przez które patrzy się w lusterka
~RoN
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Tylko dwa tryby dmuchawy denerwują - albo mam grzywkę na plecach i spory hałas albo jest cicho, ale siła nawiewu dyskusyjna. Nic pomiędzy. Ogrzewanie bardzo dobre, testowane w siarczyste mrozy (-25)
~chmielu_1@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Wentylator działa bardzo opornie, ma dwa biegi więc regulacja żadna. Aby rozgrzać przednią szybę trzeba wyłączyć nawiew na pasarzerów i na boczne szyby, bo tak to się czeka całkiem sporo
~tomek12354
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Klima chłodziła całkiem nieźle, ale módlcie się żeby nie zatarło Wam się łożysko wiatraków. Zaczyna strasznie mocno piszczeć, a przy demontażu spędzicie długie godziny.
~KALIBER GTS
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Nie mam klimy ale za to otwierany dach-super.Mógłby się wcześniej nagrzewać ale jak już zacznie to mimo dachu otwieranego jest gorąco,niestety ta temp po wyłączeniu auta szybko ucieka.
~kitki82
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Super grzeje dosłownie w 2 minutki i jest upał nawet największe mrozy nie straszne, jeśli chodzi o chłodzenie nie jest źle ależ w końcu to nie klima, troszkę hałasuje.
~lizzie
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Samo ogrzewanie bez zrzutu, problem miałam w tym, że poprzedni właściciele sprzedli mi go bez termostatu:/ Także musiałam go dokupić. Autko nagrzewa się bardzo szybko.
~encomp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Nawiewy działają b. dobrze. Ogrzewanie działa błyskawicznie - odnoszę to do swojego 2-giego auta Opla Astra 1998 - gdzie trzeba przejechac 7-8 km zeby poczuc ciepło.
~pawel
Hatchback 1.2 60KM 44kW
wentylacja ok, z ogrzewaniem gorzej, mam do pracy 5 km w mieście, jade ok 15 minut, w czasie mrozów ciepło zaczyna się rozbić w samochodzie akurat , jak wjeżdżam na teren mojej firmy
~emil
Hatchback 1.2 60KM 44kW
nawiew na boczne szyby nie odparowuje miejsca przez które widać lusterka boczne, w razie awari wentylatora trudny a wrecz prawie nie mozliwy dostep