Oceny Renault Twingo II Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW 2007-2012

Renault Twingo II Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW 2007-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Twingo II Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW 2007-2012

~Leszek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Witam, posiadam auto już ponad rok także czas na pierwszą ocenę. Auto pochodzi z polskiego salonu, bezwypadkowe co potwierdza oryginalny lakier na całym nadwoziu. Nigdy nie było z nim większych problemów, na prawdę solidny samochód. Nie ma zbyt wielu bajerów ale dla osoób ktore cenią sobie prostotę będzie w sam raz. Na wyposażeniu posiada mimo wszystko całkiem przyzwoitą ilość dodatków jak na tę klase, zwłaszcza w porównaniu do niemieckiej lub...
~Mariusz
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Bezproblemowe, przestronne, tanie w utrzymaniu auto. Miło zaskakuję bezawaryjna elektryka,. która lubi zawodzić q francuskich samochodach. Jest tak dobry, że nie śpieszy mi się z wymianą na nowszy samochód.
3,8
~Hr'k
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Małe wielkie auto. Dokładnie to czego spodziewałem się po Renault z przełomu pierwszej i drugiej dekady XXI wieku. Działa, siedzi się, tani, trochę tandetnie wykończony, bezpieczniejszy od konkurencji i ma dużo więcej miejsca niż by się można spodziewać.
3,5
~dr. brown
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Szukajac samochodu do miasta w budzecie ok 10k - chyba nie ma nic lepszego. 10k wystarczy na auto z 2009 roku, z klima, sprawdzonym silnikiem 75KM bez jakiegos strasznego przebiegu. Moj wlasnie taki byl - i przez dwa lata cieszyl bezawaryjnoscia i ekonomią uzytkowania.
~OstatniElement
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Auto odkupiłem rok temu od drugiego właściciela którym był mój ojciec - zostało przez niego sprawdzone i generalnie nie ma większych wad, samochód typowo miejski, i w założeniu tylko dla ludzi bez dzieci, lub jako drugie auto.
~Wacek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Jestem zadowolony z tego autka. Użytkuję go około pół roku (przejechałem nim już 10 tys) w sumie ma 130 tys. przebiegu i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Zwinne, dobrze wyposażone i wygodne. Siedzi się wysoko, dobra widoczność.
~krzysiu
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Ogólnie autko znakomite do jazdy w mieście - zmieści się dosłownie wszędzie, w miarę żwawo pojeździ, portfela w całości nie zje. Jeśli szukasz malucha dla dwóch osób - polecam zdecydowanie. Jeśli szukasz tańszej opcji samochodu rodzinnego - zmień lepiej model.
3,6
~jawo
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
średnica zawracania 10,4m w aucie miejskim to porażka, ale ogólnie to sympatyczne auto z mega pojemnym wnętrzem bez istotnych wad,z ciekawym wyglądem zewnętrznym i pomysłową aranżacją wnętrza w wersji RIP CURL. materialy wykończeniowe b. wysokiej jakości jak na segment A. Powinni trochę popracować nad usterkowością
3,2
~darz
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Plusy + silnik duża kultura pracy ale dośc duże zużycie paliwa,skrzynia biegów. Minusy ,bardzo przeciętna jakość wykńczenia wnętrza (wersja Wind)kiepskie przełączniki, dla mnie mało wygodne siedzenia przednie, głośny.
~yogos
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Ogólnie ja jestem bardzo zadowolony z samochodu, generuje bardzo niskie koszty utrzymania, części są tanie, gdy trzeba można zrobić sobie duży bagażnik jak trzeba kogoś przewieźć to znowu można zapewnić komfortową przestrzeń, naprawdę dobrze opracowany samochód.
Renault Twingo II Hatchback 3d