Lista ocen Renault Twingo II Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW 2007-2012 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hr'k
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Francuz, więc wygodny. Dobry na polskie drogi i to po czym nim jeżdżę. Trochę wychyla się na zakrętach, ale mniej niż się spodziewałem. Auto jest stosunkowo szerokie, stąd chyba masa lepiej się rozkłada niż np w Fabii I. Wadą jest natomiast skrętność. Auto przez stosunkowo duży rozstaw osi i kół straciło na skrętności. Jedzie się tym jak trochę większym autem, tylko nie wiadomo dlaczego jest za autem tyle miejsca przy pakowaniu tyłem.
~Leszek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Określiłbym go jako średni. Ani za miękki ani za twardy, po prostu optymalny. Wspomaganie kierownicy dość silne, kierownica chodzi leciutko także to w mieście wielki plus. W trasie nie czuć żadnych luzów na kierownicy, auto prowadzi się bardzio pewnie jak po śznurku, nie myszkuje przy większych prędkościach. Nie czuć też żadnych wibracji na kierownicy, super.
~Rafał
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Zawieszenie jest przyjemnie zestrojone i jest kompromisem pomiędzy przyjemnym prowadzeniem, a komfortem jazdy. Pracuje dość cicho. Szybko zużyły się jednak elementy takie jak: końcówki drążków kierowniczych, gumy stabilizatora i sworznie wahaczy (przy ok.50 tys. km)
~Kichot
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Kompletnie nie mam się do czego przyczepić. Jedyne co się w nim "rozleciało" to końcówki drążków, ale to wina dróg po jakich auto jeździło a nie wytrzymałości części.
~OstatniElement
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Zawieszenie dosyć sztywne, trwałe. Układ kierowniczy precyzyjny - promień skrętu mógłby być nieco mniejszy. ABS + ESP traktuję jako standard.
~Wacek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Dobrze się prowadzi. Nie jest twardy, raczej zestrojony komfortowo. Oczywiście od tak małego auta nie należy oczekiwać komfortu jak w duże limuzynie.
~yogos
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Zawieszenie w tym samochodzie jest bardzo wygodne, jechałem nim 1000 km do niemiec i pod względem komfortu układu jezdnego sprawdził się wyśmienicie.
~dr. brown
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
male auto, rzuca nim na poprzecznych nierownosciach, rowniez srednica zawracania jakas nienaturalnie wielka....
~Mariusz
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Ja nie mam zastrzeżeń. Auto dobrze trzyma się drogi i pozwala na dynamiczną miejską jazdę.
~krzysiu
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Trzyma się drogi jak przylepiony, przechył na boki na zakrętach absolutnie do przeżycia.
Renault Twingo II Hatchback 3d