Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Renault Vel Satis

Renault Vel Satis - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Vel Satis

~kendzior333@g.pl
Renault Vel Satis I
auto jest super chodz nie dla wszystkich jeżeli ktoś szuka auta z dużym silnikem i bardzo wielkim komfortem i kasą na paliwo to auto dla niego
~ Andrzej scooter@caiway.nl
Renault Vel Satis I
Autko cudowne,kształt,silnik.Ludzie ogladaja sie za nim.Wyglada nowocześnie a o wyposazeniu moznaby długo pisac.Ful wypas.
~VelUżytkownik
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Renault Vel Satis I
Chętnie bym kupił nowszego, szkoda że już go nie produkują. Po zmianach we wnętrzu byłby to nadal, jeden nowocześniejszych i komfortowych aut na rynku.
~fan motoryzacji
Renault Vel Satis I
Bardzo go polubiłem ponieważ jest solidnie zakonserwowany i w tym miejscu uznanie dla koncernu Renault.Aluminium i tworzywo świetnie sie zachowuje w czasie eksploatacji
~Ignac
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Renault Vel Satis I
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Fajna masywna fura, dobrze się prowadzi, z tego co słyszałem ten model nie jest popularny i z tego powodu nie jest przedmiotem kradzieży.
~wojto1805
Renault Vel Satis I
Nikomu nie polecam, najbardziej awaryjny samochód jakim jeździłem, przez okres 7 miesięcy ciągle coś nawalało, jak nie turbina to wtryski,albo coś z elektryką w końcu po pełnym serwisie i diagnozie która w sumie pochłonęła prawie 8 tyś., w trasie przy prędkości około 140 poszła panewka na pierwszym cylindrze.Jak się później dowiedziałem, jest to najbardziej awaryjny silnik 2.2 dci 150 km. w rezultacie samochód został sprzedany z uszkodzonym...
~KeHm
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Renault Vel Satis I
Świetne auto :) nie miałem z nim większych problemów, nie rzuca się w oczy (nie kuje) sąsiadów :) a jednocześnie wyróżnia na tle
~ASebastian
Renault Vel Satis I
Godny polecenia, za takie pieniadze z tego rocznika nie kupi sie zadnego BE EM WU ani Merca czy Audio w takim wyposarzeniu a konkurencji spalaja tyle samo jak i części nie mają tańsze...
~michall.91
Renault Vel Satis I
Jest to auto dla ludzi, którzy chcą mieć auto za nieduże pieniądze, a z bardzo dobrym wyposażeniem. Niektóre elementy mogłyby być lepiej wykonane ale uważam, że i tak jest super.
~Marek
Renault Vel Satis I
Doskonały samochód za cenę niższą od 70-100kzł od porównywalnych aut tj. A6, Mercedes E i Lexus GS. Utrata wartości wyższa jak ww., ale rekompensowana w całości niższą ceną zakupu, tak iż na końcu wychodzi na to samo. J Nie porównywać do BMW 5 i Saab 95, bo to sportowcy.
Renault Vel Satis