Oceny Renault Vel Satis 2.0 dCi 175KM 129kW 2002-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Vel Satis 2.0 dCi 175KM 129kW 2002-2005

~Emil
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Vel to auto nie dla wszystkich. Trzeba się do niego przyzwyczaić. Jednakże nawet najwięksi sceptycy po przejażdżce nim stonują swoje wypowiedzi. Budzi zawsze zainteresowanie - każdy pyta co to jest ? Jak już wspomniałem - o kradzież się nie boję więc stawka auto casco zawsze jest parę groszy niższa. Auto jest praktycznie nie rdzewiejące - drzwi aluminiowe podobnie jak i maska, tylna klapa. błotniki przednie oraz zderzaki są plastikowe,...
~ANDREYKO
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
auto typu nowoczesny plastikoy TRABANT,gdyby trochę więcej gadżetów byłby najlepszym użytkowym autem,zagrożeniem dla s mb,moja wersja to privilig i zaspokaja moje potrzeby w pełni, super gps,system nagłośnienia,alkantara,przestrzeń,nikt obojętnie nieprzejdzie wobec niego,jest inny ale inni zaczeli go naśladować-seat ,toyota,polecam,następny też będzie vel satis !
~daron
3,8
~Tasznik
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Mam co prawda 150 km wersje 2.0dci, ale nie było jej w opcjach. Silnik radzi sobie troszeczkę gorzej niż w passacie B6, ale samochód jest sporo wiekszy. Uważam, że na prawdę jest w porządku. Kupiłem Vel Satisa ponieważ ukradli mi 1,5 rocznego VW passata i chciałem już uniknąć takich stresujacych sytuacji. (Silnik)
~Swan
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Auto za niewielkie pieniądze w porównaniu do nowego. Jakością i komfortem nie odbiega od innych aut tej klasy. Sam fakt że prezydent Francji nim jeździł o czymś świadczy:D (Stosunek jakość/cena)