Lista ocen Renault Vel Satis 2.0 T 163KM 120kW 2002-2005 (9)

~zadowolony z Vel Satisa
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Samochód duży w środku i z zewnątrz. Świetnie się go prowadzi, niedużo pali i wg mnie jest po prostu świetny mimo kilku drobnostek...szczegóły typu słaba widoczność w tylnej szycie (ale są czujniki cofania), mogłoby być lepsze audio. Ale wygoda podróżowania na tych fotelach...można śmiało zrobić 1000km bez przystanku i pochłaniac kolejne km :-) jest bardzo cicho w środku przy prędkościach autostradowych, a zawieszenie nie jest mega miękkie ale...
3,6
~Mikobor
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Trudno nie być trochę rozczarowanym tym autem, a zwłaszcza komfortem użytkowania.Wnętrze jest bardzo ładnie wykonane i funkcjonalnie , fotele bardzo wygodne i komfortowe,lecz nie zachwyca osiągami i hałasem wewnącz kabiny. Na wielki minus zasługuje fabryczne audio, jak z auta segmentu \"A\"
~KeHm
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Świetne auto :) nie miałem z nim większych problemów, nie rzuca się w oczy (nie kuje) sąsiadów :) a jednocześnie wyróżnia na tle
~Marcin
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Cichy i ekonomiczny. Moc jak dla mnie wystarczająca. (Silnik)
~mr_nex
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Na razie bez większych problemów. Raz tylko mnie zawiódł akumulator, ale po sprawdzeniu okazało się że jest nie taki jaki powinien być.
~luki
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
nic lepszego w tej cenie panie i panowie nie znajdziecie. a poza tym jazda tym samochodem to sama przyjemność. (Stosunek jakość/cena)
~wieslawp@fornet.com.pl
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
auto jest wspaniałe lecz niedoceniane - szkoda.
~Marcin
~art