Ocena kierowcy - Renault Vel Satis

Krzys, 6 lat temu
Silnik 3.5 V6 245KM 180kW
Rok produkcji 2002
Renault Vel Satis 3.5 V6 245KM 180kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : Ten silnik powinien byc obowiazkowy! Nigdy juz nie kupie zadnego badziewia z turbina/ami. Chodzi jak zloto. Po zakupie wymienilem panewki prewencyjnie i moze dlatego tak mi sie dobrze odwdziecza. Szukamkolejnego Vela z tym silnikiem dla Malzonki.
Inne : Czujniki w kolach mnie wkurzaly bo po wymianach opon trzeba bylo cos tam programowac i w koncutowylaczylem w ASO
Super samochod w nierzucajacej sie obudowie, bardzo wygodny wrecz wypoczywam za kierownica, potwor pod maska gdy potrzeba wyprzedzic robie to z usmiechem a nie stresem bo zawsze jest szybciej niz mi sie wydaje ze bedzie... :)
Tanie czesci zamienne markowych producentow. Wazne zeby dbac o stan oleju i tyle.
Idealna, sama sie adaptuje do charakteru jazdy kierowcy.
Akuratny na polskie warunki, przestrzegam przed kolami wiekszymi niz z felga 17" bo mialem juz 18" i jednak opony troche za malo nanasze "powiatowe"
BMW7 czy merc S to ta sama polka, mialem ale byly za drogie w utrzymaniu, Velsatis jest kompromisem.
Miejsca az za duzo ale za to bardzo p4zestronnie i z gustem eykonane wnetrze. Koniecznie rac w INITIALE bo materialy lepsze i staranniej wykonane detale.
Dobrze sie spisuje
Limuzynowo - zdecydowanie
Jest przyzwoicie, zaden passat czy mondziaknie ma szans nawet nowy. Mam potownanie bona codzien w pracy we flocie jezdze. Jednak to polka klasy najwyzszej.
GENIALNE! Spalanie srenio 12,5/100 rzy 243 koniach to wynik bajka. Nie chce innego silnika,ten jest idealny. Do miasta i na autotrade, nie ma tez problemu ze zbieraniem sie bo ciagnie od samego dolu pieknie.
Za nieduze pieniadze mozna kupic, szkoda ze tak dlugo trzeba szukac zadbaneo Vela, niestety niewiele ich wyszlo.
Nigdy mnie nie zawiodl.
Alternator, ladowalza malo Voltow wiec poszedl do naprawy, poza tym nic ciekawego.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.5 V6 245KM 180kW [l/100km]

12,0