Lista ocen Renault Vel Satis 3.0 dCi 180KM 132kW 2002-2009 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auto uważam za bardzo udane i kompletnie niedocenione więc można je bardzo tanio nabyć. \"Legendarne\" problemy silnika 3,0 dci jakoś mnie ominęły - nigdy temp. wody nie wzrosła do połowy wskaźnika, itp. Prawdopodobną przyczyną problemów z tym silnikiem może być fakt, że przy wymianie albo wyjęciu wtryskiwacza musimy najpierw spuścić wodę z układu chłodzenia- bo inaczej wleje się do cylindra !! Ale czy ktoś czyta serwisówki ?? przed...
~uzytkownik;/
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auto wygodne, i jak na tą cenę(mowa o używanym egzemplarzu oczywiście) nie mozna znalezc nic lepszego. Miejsca tyle co w siódemce, i nie przesadzam. No ale zawieszenie..tragedia po prostu. Posiadalem auto przez 5 lat i sprzedalem na sile za psie pieniadze...wlasnie przez to zawieszenie,w ktore trzeba inwestowac dosownie po 3-5 tysi, co roku, czasem nawet i co pol roku...Nawet po zrobieniu zawieszania, nigdy nie chodzilo ono tak jak powinno.....
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auto godne polecenia każdemu kto jest ponadczasowy i ceni sobie orginalną bryłę nadwozia. W środku panuje naprawdę luksus jak na tą klasę auta przystało. Zrazić może spalanie oraz serwisowanie auta w ASO bo tam panowie się cenią natomiast jeśli chodzi o ceny części to jak do większości aut popularnych się plasują. Jeśli ktoś zadał by mi pytanie czy kupiłbym jeszcze raz Renault Vel Satis odparłbym że z wielką chęcią TAK!
~golotka
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Jak pierwszy raz zobaczyłem Vel-Satisa to powiedziałem-"co to za paskudzto"- dopiero jak wsiadłem do środka to zmieniłem całkowicie zdanie, nie mówiąc już co było po pierwszej jeżdzie poprostu sie zakochałem. Do dziś nie znam bardziej komfortowego samochodu w tej klasie. Można nim przejechać 1000 km. bez odpoczynku- (poza tankowaniem oczywiście)- ale to przy tej klasie auta jest tak naprawde najmniej ważne.
~jacek_ostalczyk
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
mega komfortowy samochod w ktorym mozna sie zakochac.super pozycja za kierownica i niezle osiagi.serwis i obsluga koszmarne bo jak francuz zrobi dobre auto to zawsze zchrzani cos jakoscia wykonania.przy naprawach zawieszenia urywaja sie lby srob,wozek utrudnia naprawy z kanalu.ale do samego uzywania super aut.nie za duzy bagaznik
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Doskonały samochód za cenę niższą od 70-100kzł od porównywalnych aut tj. A6, Mercedes E i Lexus GS. Utrata wartości wyższa jak ww., ale rekompensowana w całości niższą ceną zakupu, tak iż na końcu wychodzi na to samo. J Nie porównywać do BMW 5 i Saab 95, bo to sportowcy.
~savage
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Znakomite auto. Przeciętnie 9-10 l/100km. Świetna dynamika. Na autostradach bez wysiłku można trzymać 200 jako prędkość podróżną. Jedzie 200 jak po szynach. Można kierować 1 palcem. Wygoda, komfort i nie trzeba wyglądać przez okno czy jeszcze stoi.
~FORYOU4EVER@POCZTA.FM
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
SUPER AUTO,NIE JEST TANIE ALE JEST FAJNE,BO JEST INNE NIE OKLEPANE,KAZDY SIE PYTA CO TO ZA RENO??JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,POLECAM BO JEST TAKIE INNE I NIE OKLEPANE,JAK TE AUDI I BMW,DLA WIESNIAKOW.POZDRAWIAM LIDIA
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Godny polecenia, za takie pieniadze z tego rocznika nie kupi sie zadnego BE EM WU ani Merca czy Audio w takim wyposarzeniu a konkurencji spalaja tyle samo jak i części nie mają tańsze...
~kp
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
przciętnie od innych limuzyn wyższy o ok 15 cm .Siedzi się super , poprezdnio jeżdziłem Vanem i przesiadka na limuzyne budziła pewne wątpliwości. Teraz wim ,że dobrze zrobiłem , mogę szybciej podróżować ..