Lista ocen Renault Vel Satis 3.0 dCi 180KM 132kW 2002-2009 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Jest Fantastyczna, zwłaszcza dla ludzi nie znoszących mnóstwa przycisków jak w niemieckich samochodach. Sterowanie komputerem i radiem bajecznie proste - jak czytam opinie o skomplikowanym sterowaniu nawigacją, radiem itp. to od razu wiem, że piszący te brednie nawet nie siedział w tym aucie albo pracuje dla niemieckiej prasy - a oni ze wszystkim mają problemy.
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Wszystko na swoim miejscu i super spasowane aż mnie zdziwiło bo ostatni raz tym autem jechałem 8 lat temu jak zjeżdżały z fabryki pierwsze modele wiec nie zwracałem na to tak uwagi. Materiały pierwsza klasa i nie wycierają się szybko jak to ma miejsce w Audi A4 (2002 r)
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Wszystko jak trzeba. Genialne fotele lotnicze z przodu z pełną regulacją i pasami w siedzisku i oparciu foteli to jest to! Wysoka pozycja ułatwia wsiadanie i wysiadanie z auta i załadunek dzieci i fotelików.
~Dmitrij
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Bardzo dobrze przemyślane wnętrze, wręcz z nadmiarową ilością schowków. Nieco niekorzystnie umieszczony przycisk świateł awaryjnych.
~Dmitrij
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Nie spotkałem co prawda aut doskonale zaprojektowanych ergonomicznie, ale to auto jest bliskie ideału.
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Wszystko jak trzeba. Genialne fotele lotnicze z przodu z pełną regulacją i psami w oparciu foteli.
~maja
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Duuuuuuuuuuuużo miejsca, za małe przyciski sterowania radiem, ale jest b. dobre sterowanie w kierownicy
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Nic dodać nic ująć - wszystko na swoim miejscu i malo guzików nie jak w Volvo
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
DUUUUUŻO miejsca. Moja żona jest zachwycona, jadąc z tyłu z dzieckiem.
~jacek_ostalczyk
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
ergonomia swietna wszystko jest tam gdzie powinno