Lista ocen Renault Vel Satis 3.0 dCi 180KM 132kW 2002-2009 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auta od zakupu traci astronomicznie na wartości. Po 3-4 latach zaczyna ją utrzymywać na dobrym poziomie dla odkupującego. za 3-4 letnie egzemplarz zapłacimy w przedziale 39-50tyś złoty oczywiście uwarunkowane jest to silnikiem raz wersją wyposażenia danego modelu. Ogólnie najbardziej luksusowe auta z tak bogatym wyposażeniem za tak relatywne pieniądze do kupna!!
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Bije na głowę wszystich. Jak komuś: - nie zależy na snobowaniu się logo, - nie chce pokazywac jak dużo ma pieniędzy, - chce być pewien, ze znajdzie auto tam, gdzie je zostawił to nie ma lepszej alternatywy.
~Grzegorz
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auto uważam za bardzo udane i solidnie zmontowane. Po tylu latach użytkowania nic nie piszczy i trzeszczy:) a rzeczą najbardziej hałaśliwą w tym samochodzie są drobiazgi w skrytce :))
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Najlepsza w klasie. Jak ktoś nie potrzebuje dowartościować się logo na masce, to polecam to auto. Ponadto nie budzi zawiści sąsiadów, co jest ważne w naszym kraju.
~kendzior333@g.pl
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
auto jest bardzo dobre mi odpowiada swietnie się prowadzi ma duży silnik i dzięki temu jest bezpieczny polecam to auto bo jest godne uwagi
~Ordi25
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Za taką cenę nic lepiej wyposażonego nie znajdziecie.Nowego z salonu bym nie kupił.Ale używany jest wart swojej niskiej ceny.
~MArio
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Za taką kasę nic lepszego nie znajdziecie!! No chyba że macie w kieszeni ze 3-4 razy tyle to może znajdziecie konkurenta :)
~jacek_ostalczyk
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
jesli sie kupi 2.0t to stosunek jakosc do ceny dobry w innych prypadkach nieciekawie
~michall.91
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Niektóre elementy są "zbyt" plastikowe. Jak dla mnie jest super.
Dziennik kosztów dla Renault Vel Satis 3.0 dCi 180KM 132kW
~PAWEŁ