Lista ocen Renault Vel Satis 3.0 dCi 180KM 132kW 2002-2009 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Dobra jak tak sporą bryłe auta co prawda do tyłu widoczność jest nawet ok w porownaniu z passatem cc którym jeździłem wczesniej tam jest tragedia nie wiem po co dli tam wogole szybe tylna :) bo i tak przez nią nic nie widać jak sie cofa bez czujników się nie obejdzie zrestą tutaj też :) czasami się sprzydają
~michall.91
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
REWELACJA. Najwygodniejsze auto którym jeździłem. I to nie tylko moja opinia. Jeszcze żadna osoba, która jechała ze mną moim VelSatisem nie powiedziała żadnego złego słowa. Każdy był zdziwiony, że to "tylko" renault, a komfort jak w samochodach duuużo droższych.
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Producenci musieli by robić auta ze szkła żeby można było uznać ze widoczność jest doskonała. Tutaj w tym wypadku jest na dobrym poziomie jak w typowym hatchbacku. Czujniki parkowania przydają się jak najbardziej.
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Szerokie słupki przednie i tylne ograniczają widoczność, ale radar z przodu i z tyłu rekompensuje to z nawiązką. Przy wyjeździe na drogę główną trzeba uważać, bo można nie zauważyć Cinquecento
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Szerokie słupki przednie i tylne ograniczają widoczność, ale radar z przodu i z tyłu rekompensują to z nawiązką. Przy wyjeździe na drogę główną trzeba uważać, bo można nie zauważyć Cinquecento
~MArio
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Widoczność do przodu ok ale do tył, tragedia. Gdyby nie partronic ciężko by czasami było się gdzieś wcisnąć. W lusterkach bocznych też za dużo nie widać.
~Dmitrij
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Ciężko uznać, że jakiekolwiek auto ma doskonałą widoczność dopóki nie jest ze szkła, ale temu egzemplarzowi nie mam nic do zarzucenia.
~Grzegorz
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Dla mnie fantastyczna, ale moja żona mówi, że ma problemy z parkowaniem, stąd moja ocena tylko dobra.
~primjack@wp.pl
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
bardzo dobra widocznosc tylko - za tylnią szybe jest mała , dobra widocznosć w lusterkach
Dziennik kosztów dla Renault Vel Satis 3.0 dCi 180KM 132kW
~Dmitrij
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Coś pomiędzy SUVami, a zwykłymi osobówkami, ale nie sprawia problemów z parkowaniem.