Ocena kierowcy - Rover 200 II Hatchback

rabikula@interia.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 GTi 122KM 90kW
Rok produkcji 1993
Rover 200 II Hatchback 1.6 GTi 122KM 90kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik rewelacjia, trochę przy nim pogrzebać i idzie jak burza.
Jest to chyba najfajniejszy samochód jaki można kupić w tej klasie. Jeździ się nim rewelacyjnie, moc jest, silnik kręci się ostro powyżej 7000obr, skrzynia po prostu bajeczna, układ kierowniczy chodzi świetnie. Bardzo ładne wnętrze, wygodne fotele (półskóry). Przeszedł 30000 katowania bezawaryjnie i bardzo przykro było mi się z nim rozstać. Polecam każdemu, ale tylko w wersji 216GTI.
Rewelacja!!! Silnik Hondy, dwa wałki, kręci się powyżej 7000 obrotów. Silny jak Pudzian w szczycie formy. 30000 katowania bez żadnej awarii. polecam każdemu.
Coś pięknego! Cicha, krótka, dokładna jak szwajcarski zegarek idealnie dopasowana do silnika.
jak na ten wiek auta 100% zadowolenia. mój był trochę za wysoki, ale jak na polskie drogi to mi nawet odpowiadało!
Bardzo dobra!!
Honda - surowo ale wygonie
Nawiew dmucha jak startujący prom kosmiczny, chwilę się nagrzewał, ale później było jak na afrykańskiej plaży
w sam raz!
trochę głośno, ale to w końcu sportowy samochód!!!
Podstawowa zaleta tego silnika - przy oszczędnej jeździe nieco ponad 7l, tylko kto kupuje taki samochód żeby jeździć ekonomicznie? Mi palił koło 12l
Uważam że doskonały. Zapłaciłem niecałe 700euro z przebiegiem 74000. Oprócz rejestracji prawie nic do niego nie dołożyłem. Części jak się dobrze szuka to się tanio znajduje.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 GTi 122KM 90kW [l/100km]

9,1