Oceny Rover 200 II Hatchback

Rover 200 II Hatchback - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover 200 II Hatchback

~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
4,5 gwiazdki. Za bardzo małe pieniądze można było kupić wygodny, pakowny i dość ładny samochód. Bagażnik jak dla mnie był naprawdę ogromny. W środku całkiem dużo miejsca (szczególnie z przodu), dość ładnie (imitacja drewna i w ogóle styl rovera :)). Stosunk
~Luk
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Bardzo fajne autko, w miarę przestronne i dynamiczne a zarazem oszczędne. Daje rade beemce e30 z 1.8m40, brat ma i czasem trochę sie próbujemy :). Polecam każdemu. A ceny tych aut bardzo przystępne. Gdyby miał napęd na tył to nigdy bym go nie sprzedał.
~gsx1300r1@op.pl
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Polecam to auto ale tylko 216GSi 214GSi mają silnik Rovera i skrzynie. Bardziej kłopotliwy. dwa wałki i lubi czasem wudmuchnąć uszczelkę. A 1.6 jest Hondy na jednym wałku, zawory regulowane na śrubkę ;) nie stukające hydro.
~model
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
W 2006 roku, kupiłem Go przez znajomego za 2,5tyś zł, na jesieni na gołoledzi lekko go puknąłem bo najechałem na naczepę na letnich oponach i sprzedałem go za 2200zł sąsiadowi. On śmiga nim do dzisiaj.
~wojtek o
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
za 4tys auto super wysposażone i eleganckie, mogące pokazać spod świateł niejednemu VW GTi, co potrafi. Po zakrętach również ucieknie niejednej Beemce. Gdyby nie zbyt wyrczący silnik i kilka awarii przy tak małym przebiegu (jedna wyłączyła go z ruchu na dalekiej trasie, przy przebiegu 120tyskm), poleciłbym go z zamkniętymi oczami... Ale auto ma również mnóstwo świetnych stron, dlatego wystawiam ocenę dobrą.
~rabikula@interia.pl
Hatchback 1.6 GTi 122KM 90kW
Jest to chyba najfajniejszy samochód jaki można kupić w tej klasie. Jeździ się nim rewelacyjnie, moc jest, silnik kręci się ostro powyżej 7000obr, skrzynia po prostu bajeczna, układ kierowniczy chodzi świetnie. Bardzo ładne wnętrze, wygodne fotele (półskóry). Przeszedł 30000 katowania bezawaryjnie i bardzo przykro było mi się z nim rozstać. Polecam każdemu, ale tylko w wersji 216GTI.
~mrq
Hatchback 1.6 GTi 122KM 90kW
właściwie powyżej napisałem - jedna rzecz tytułem uzupełnienia. W przeciwieństwie do większości gti np golf, astra sprawia wrażenie od podstaw zaprojektowanego rasowego sportowego auta, a nie podrasowionego hatch backa
3,7
~marioxxx
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
autko całkiem fajne,dobry silnik,wygodny;jedynym poważnym minusem są ceny w ASO a niestety nie wszystko da się naprawić poza ASO no i prawie kompletny brak tych stacji.jedyne mi znzne to w Komornikach k/Poznania i Częstochowie!!!!!!!!!!!!!!!!
~Zbych
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Jeżdzę tym autem 9 lat sam zrobiłem przeszło 400000KM silnik bez dotykania chodzi rewelacyjnie. Auto mimo tak solidnego przebiego nie tłucze się nie trzeszczy. Moja ocena tego auta jest bardzo wysoka. Bezawaryjny oczywiście poza wymianą części zużytych podczas normalnej eksploatacji.
~mario@rudnet.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
do wczoraj było idealne autko (a mam go już3latka) a tu taki niewypal przy 160tys pek mi wałek rozrządu to niedopuszczalne cale szczęśćie że jechałem na 2biegu inic powarzniejszego sie nie stało przes to moja ocena przy niezawodnosci ŻLE
Rover 200 II Hatchback