Lista ocen Rover 25 Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW 1999-2005 (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~romuald
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
ja mialem powazne problemy z elektonika!! Jesli to sie zepsuje to juz kaplica. Malo mechanikow ktorzy sie zabieraja za ten typ auta. Mi gdy zepsul sie potencjometr przyspieszenia nikt nie umial go zdiagnozowac, problem byl ze znalezieniem komputera ktory odczyta samochod. Gdy problem zostal naprawiony ok 1000 zl samochod nadal mial dziwne usterki typu kontrolki gasly lub bez przyczyny po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby, ta rozbiła się w...
~Sztefan
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Uszkodzeniu uległ miernik masy powietrza (przepływomierz). Uważam jednak, że stało się to z mojej winy gdyż posiadam filtr powietrza K&N który po zabrudzeniu wystarczy wymyć specjalnymi środkami i natłuścić. Z braku wiedzy nałożylem zbyt dużo środka natłuszczającego który skroplił się i osiadł na czujniku przepływomierza uszkadzając go. Jeździć dalej się dało tylko palił więcej i miał mniejszą moc.
~JARORYGUL
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Jak na razie (odpukać!) nic poza planowaną blacharką wskutek wspomnianego wypadku (4 elementy, lakier perłowy 1,4l, robocizna = 2500PLN; robota zapie...na, musiałęm podłączyć sobie przewody od świateł, sprykiwaczy i ogrzewana t. szyby, ale to podobno norma u blacharzy - no i przedni zderzak po 3 mies. nagle tak jakby trochę opadł...), więc można powiedzieć, że jest ok.
~Adam Sieradzki
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Powążniejszych usterek było mało. Minusem jest to że części są słabo dostępne i dość drogie. Ale auto też się rzadko psuje!
~DARO
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
jak na razie brak, bardzo dobre zawieszenie jak na nasze drogi
~szczurek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
no mogło by się w końcu coś zepsuć
~lrgn
jak wyzej :)
~Krzysiek
Zero usterek!
~mikolajek01@o2.pl
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Usterek jak narazie brak.
~w.siarnacka@poczta.fm
Takowych brak