Dodaj swoją ocenę

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Rover 25

~w.siarnacka@poczta.fm
Rover 25 I
Lepszego i piękniejszego autka za taką cenę to chyba nie znajdę
~Krzysiek
Rover 25 I
Samochód jest super! Za takie pieniądze, taki samochód! Z takim silnikiem, niestary, elektronika, klima, 2x airbag itp. - super! polecam wszystkim!
~PIWKO
Rover 25 I
mam wersję 3d i przyznam, że więcej takiej nie kupię, wkładanie dwuletniego dziecka do tyłyłu to niezła zabawa, wysiadanie na ciasnym parkingu to już ekwilibrystyka. autko ma prestiż, jest ciekawe stylistycznie, zwraca uwagę, w eksploatacji nie najgorsze ale strach przed potencjalną dużą naprawą i pierdołki, które denerwują psują dobry obraz. kupiłem to auto bo potrzebowałem małego taniego środka do przemieszczania się z domu do pracy (25 km w...
~Spiro
Rover 25 I
Taki samochód sobie wymarzyłem i taki sobie kupiłem, ta ocena może nie być do końca obiektywna ;P POSIADAM MODEL MG ZR 105
~Sztefan
Rover 25 I
Ogólnie Rover jest dobrym autem z pięknym wyglądem (szczególnie 3D). Doglądając do nie go nie spotkamy się z niemiłymi niesodziankami. Używając i wymieniając regularnie olej dobrej klasy oraz zalewając dobre paliwo podniesiemy kulturę pracy silnika i zmniejszymy jego apetyt. Jednynie hamulce pozostawiają do życzenia gdyż oryginalnie są montowane z przodu pojedyńcze tarcze a z tyłu bębny. Auto dobrze wyposażone: Wpomaganie, ABS, 2xAirBag,...
~lrgn
Rover 25 I
Bardzo solidny samochod za stosunkowo niewielkie pieniadze. Niska cena wynika glownie z \'egzotycznosci\' marki, ale nie ma sie co bac - z uczciwym sercem polecam kazdemu. Zastanawiamy sie aktualnie nad sprzedaniem drugiego samochodu i zakupem jeszcze jednej 25-ki, bo nie mozemy sie z partnerka pogodzic, kto ma jezdzic Roverkiem :)
~marcosvir
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Rover 25 I
Jak dla mnie SUPER - stosunek ceny do jakości więcej niż 5 gwiazdek !!
~Konrad
Rover 25 I
Polecam samochód dla ludzi młodych i starszych... Za takie pieniądze ciężko znaleźć lepszy samochód. Szukajcie ładnych i kupujcie:)

Dziennik kosztów dla Rover 25

6,5
8,5
8,6
~Kios
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Rover 25 I
Nieduży, zrywny samochód. Dowozi mnie codziennie przez zatłoczoną Warszawę do pracy ale też służy jako auto rodzinne. Przewoził nie tylko bagaże ale i rowery na bagażniku na klapę i box dachowy. Dobry do miasta (wszędzie zaparkuje), na trasie troszkę gorzej bo głośny powyżej 100 km/h ale niejedno zniósł. Póki nie ma na lepszy trzeba o ten dbać a na pewno się odwdzięczy.
~DARO
Rover 25 I
jak każde auto ma swoje wady i zalety ale w tym modelu to prawie większość zalet godny polecenia silnik 2.0 iDT

AUTOCENTRUM.PL S.A.