Lista ocen Rover 25 (81)

~Yadziah
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Daje 4-ke ze wzgledu tylko i wyłacznie na spalanie.
~roverekkk
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Rover to jedno z najlepszych aut jakie miałem. Nigdy na trasie mnie nie zawiódł. Obawiałem się tylko z częściami do niego ale sprawdziłem w sklepie okazało się, że są tanie i dostępne prawie od ręki. To autko ma takiego kopa że na światłach rusza pierwszy.Serdecznie i szczerze polecam to auto, ten kto je kupi będzie zadowolony jeszcze bardziej niż by Mercedesem jeździł. Ludzie nie obawiajcie się tego autka bo jest naprawdę niezawodne, a jeśli...
~Slimak
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Silnik rovera uważam za jeden z najlepszych pod względem charakterystyki oddania mocy. (Silnik)
~Mieczyslaw_Limanowa
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
Swietnie trzyma sie drogi jak przyklejony!!! Zawieszenie jak na nasze polskie drogi radzi sobie calkiem dobrze!!! (Układ jezdny)
3,8
~mravel
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
Samochod mam w wesji 3D Ma sportowy wyglad silniczek jest troszke zaslaby. Zawieszenie twarde, mozna nim latwo wypasc na sliskiej nawierzchni bo jest lekki. Klimatyzacja bajer. Szkoda ze nie posiadam absu. Swietne zabezpieczenie antykorozyjne Mam go juz 2 lata i nigdy mnie nie zawiodl. Nie psuje sie. Szwankuje skrzynia biegow ale to chyba domena Roverow. Polecam jako bryczke dla syna :P
3,4
~Arti
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
ogólnie samochód byłby w porządku gdyby nie marna jakość całości.
~momo
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
super siniczek,dynamiczny o fajnym głosie i nie łakomy na paliwo!!! (Silnik)
~herobot
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Średnio wyciszone najlepiej samemu sie pobawić w wyciszanie. (Wyciszenie)
~szczurek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
prawie 100 tyś. na naszych jeb... drogach i nadal jestem hepy (Bezawaryjność (drobiazgi))

Usterki Rover 25

Rover 25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~złom
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
nigdy bym już go nie kupił co chwile sa jakieś problemy słabo sie zbiera i jak na taki silniczek powinien zbierać się błyskawicznie a nie po godzinie . najgorszy samochód jaki do tej pory miałem odradzam!!