Lista ocen Rover 25 (81)

~Daaweed
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Auto nei jest super popularne w Polsce ale jest ich coraz więcej. Silnik 1,4 z mocą 103 KM jest chyba jednym z mocniejszych tej kategorii a jazda z takim silnikiem jest przyjemna.
~DKW
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Niejest to limuzyna więc niewymagajmy żeby był dopracowany w najdrobniejszych szczegołach. Jest to mały samochód moim zdaniem wsam raz dla młodego człowieka. Niema w nim poważnych usterek a części eksploatacyjne są tanie i dostępne od ręki, a więkrzość pasuje od Hondy Civik lub Accord. Najwiękrze niedogodności to ze jest strasznie głośno w środku i ma niewygodne fotele. Jeszcze jedna uwaga co do prowadzenia samochodu w koleinach tu jest...
~Adam Sieradzki
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Z auta jestem zadowolony. Służy mi już długi czas i przejechałem nim sporo kilometrów bez większych kłopotów. Naprawdę polecam ten model z silnikiem 2.0 tdi. a zapewne też będziecie z niego zadowoleni. Do tego auto ma super wygląd z lekko sportowa sylwetką.
~Jan M
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Auto oceniam na dobre, samochód mimo niewielkiej pojemność ma bardzo dobrą dynamikę zarówno na trasie jak i w miescie nie da się może tym silnikiem jeżdzić jak ON silnik ma zupełnie inna charakterystykę pracy przez co potrzebuje trochę wiecej obrotów do dynamicznej jazdy ale w połączeniu z długą skrzynią biegów bez najmniejszyszch problemów można konkurowac z grupą vw do pojemności 2.0. Zawieszenie idealne na polskie drogi.
3,1
~aurox
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Nigdy wiecej nie kupie zadnego Rovera, psuja sie rzeczy o jakich nawet mi sie nie snilo i nie chodzi tu o silnik pod tym wzgledem nie mam uwag jest w miare ok. Psuja sie wszystkie plastikowe elementy, wszystkie pokretla wymienilem, caly modul do sterownaia wentylacja wymienilem nasmarowalem, po miesiacu ( doslownie 5 razy przelaczenie!!!! guzikiem ) ulamal sie ponownie!!!!!! Plastiki w srodku trzeszcza po zimie i musialem pozakladac... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Kios
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Nieduży, zrywny samochód. Dowozi mnie codziennie przez zatłoczoną Warszawę do pracy ale też służy jako auto rodzinne. Przewoził nie tylko bagaże ale i rowery na bagażniku na klapę i box dachowy. Dobry do miasta (wszędzie zaparkuje), na trasie troszkę gorzej bo głośny powyżej 100 km/h ale niejedno zniósł. Póki nie ma na lepszy trzeba o ten dbać a na pewno się odwdzięczy.
~M
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
OCENIAM BARDZO DOBRZE AUTO MIMO NIE WIELKIEJ POJEMNOŚCI PRZYSPIESZA NAPRAWDĘ DOBRZE SPOKOJNIE MOŻNA PODSTAWIĄĆ SIĘ DO GOLFA 1.6 A JAK KTOŚ MA DOBRA NOGĘ TO I TOYOTA Celica VI 1.8 NIE WYCHYLI SIĘ AUTO PROWADZI SIĘ DOBRZE W ZAKRĘTACH ZAWIESZENIE W SAM RAZ COŚ POŚREDNIEGO MIEDZY OPLEM TIGRĄ A TOURANEM ALE TRZEBA UWAŻAĆ NA ZIMNY SILNIK I ZWRACAĆ UWAGĘ NA HAMOWANIE PRZY WYŁĄCZNYM ABS TYŁ NIE ZBLOKUJĘ BEZ UŻYCIA RĘCZNEGO JEŚLI SAMOCHÓD MA SERYJNE...
3,8
~Leszek ldeska@yahoo.com
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Dałbym 5, gdyby nie te dwie usterki. Samochód ma bardzo ładny kształt (według mnie), wygląda sportowo i jednocześnie dostojnie... osiągi i spalanie zadowalają mnie, oparł się nawet jednej próbie włamania ;) Gdyby nie dwie małe przygody z awariami, byłbym w 100% zadowolony.
3,5
~Pawel76
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
103 konie radzą sobie nie najgorzej, chociaż do dobrej dynamiki potrzeba wyższych obrotów, które już słychać (Silnik)
~Krzysiek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Samochód jest super! Za takie pieniądze, taki samochód! Z takim silnikiem, niestary, elektronika, klima, 2x airbag itp. - super! polecam wszystkim!