Lista ocen Rover 400 II Hatchback (48) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MieszAs
Hatchback 1.6 Si 111KM 82kW
Tutaj nie najlepiej. Silnik lubi duże obroty, a więc nieźle wyje, co dokładnie słychać w środku. Niedoskonałości nadwozia wychodzą już przy 120 kmph, gdzie zaczynamy słyszeć prędkość. O dziwo, jazda tym samochodem zaczyna się powyżej 130 kmph, a przy 170 rozkoszujemy się wyjącym na piątym biegu silniczkiem, który dopiero zaczyna się rozkręcać...
~welllone
Hatchback 2.0 Di 105KM 77kW
Wyciszenie jak na dziesięcioletni samochód jest jak najbardziej w porządku. Przy większych prędkościach (powyżej 130 km/h) ma się dziwne wrażenie jakby drzwi były nieszczelne. Powietrze dziwnie śwista, być może to złe rozwiązanie aerodynamiki, nie przeszkadza gdy włączone jest radyjko.
~Puszek
Hatchback 2.0 D 86KM 63kW
no coz.... to juz jest prawdziwa symfonia :) wksploatacja w ciezkich warunkach odcisnela swoje pitno. Deska rozdzielcza, boczki, schowek lubia o sobie dac znak :) seryjne radio i glosniki polecam tylko gluchym :) tylke szyby nie otwieraja sie calowicie i przy szybkiej jezdzie nieprzyjemnie dudnia
~yahoo
Hatchback 1.6 Si 111KM 82kW
Niestety jazda na obrotach, które naprawdę lubi ten silnik powoduje konieczność zwiększania głosu lub poprawiania radia. Na autostradzie przy prędkości 140-160km/h po pewnym czasie zaczyna przeszkadzać. Dziur praktycznie nie słychać.
~Bartosz
Hatchback 1.6 Si 111KM 82kW
Niestety ale moje 19-letnie uszczelki nie wygluszaja szumow powietrza. Powyzej 100 km na godzine slychac na tyle glosny szum powietrza, ze nie mam ochoty juz wlaczac radia, ani szybciej jechac...
~Sylwia
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Jak przystało na benzynkę cicho przy ekonomicznej jeździe, zaczyna hałasować po 110km/h, raczej w długie trasy trzeba jechać spokojnie, idealne dla kogoś kto jeździ ze średnią prędkością 90km/h.
~Paweł
Hatchback 2.0 D 86KM 63kW
Jak na auto z 97roku jest całkiem dobrze wyciszone, niestety wyciszenie to mogą zakłócić uszczelki w szybach, które przy mocnym dociśnięciu przepuszczają duży szum powietrza.
~Blady
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
To najsłabszy element tego samochodu. Do 90 km/h całkiem znośnie, niestety powyżej tej prędkości robi się naprawdę głośno. Ja po pokonaniu trasy 600 km miałem naprawdę dosyć.
~Adi
Hatchback 1.6 Si 111KM 82kW
Tu sie nie postarali. Auto do najcichszych nie należy, ale tragicznie też nie jest. Spokojnie da sie rozmawiać przy 100 km/h. Potem lepiej milczeć i podgłośnić radio.

Usterki Rover 400 II

Rover 400 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jackob
Hatchback 1.6 Si 111KM 82kW
Przy prędkości do 100km/h jest w miarę cicho, ale powyżej tej prędkości silnik zaczyna głośno "mruczeć" i mocno słychać szum powietrza.
Rover 400 II Hatchback