Lista ocen Rover 45 (129)

Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Samochód jest bardzo wygodny, dostępność części też jest na niezłym poziomie. Ale awaryjnosc tego samochodu to jest tragedia. Średnio raz w miesiącu oddaję samochód do warsztatu. Już drugi raz od kiedy mam ten samochód pękła uszczelka pod głowicą.
2,2
~Przywiązany do modelu 45
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Jak na auto o przebiegu prawie 270tys. myślałem, że będzie lepiej. Dużo by wymieniać wad tego samochodu. A napaliłem się na niego na początku, bo to moje pierwsze autko. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam. Cały czas coś się psuje. Ale po kolei: 1. Alternator poszedł przy 220tys. 2. Przeguby wymieniałem już 3 razy z obu stron. 3. Wycieraczki się zacinają. 4. Bagażnik spada na głowę. 5. Wymieniłem już wszystkie klamki zewnętrzne. 6. Paruje w...
~Karol Białystok
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
silnik mimo że troche głosny przy predkościach powyżej 150km/h to poza tym super; przy ponad 300 000km nie bierze oleju, lekko spocone jedynie turbo ale dolewac nic nie musze od wymiany do wymiany, Silnik na zwykłej pompie firmy VP BOSCH jak w większości 2 litrówek(Ford, BMW, OPEL) do tej pory wymianiłem to co opisuja fora czyli: przepływomierz- (wkład BOSCH ten sam co w astra 2 jedynie obudowa inna), , naprawa pompy BOSCH -kozt 500zł, nie...
~Miki
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jezdze tym autem od miesiaca ale poki co poza malymi poprawkami kosmetycznymi( wymiana swiec, dolanie oleju, wymiana zarowek swiatel pozycyjnych, wymiana plynu w chlodnicy, wymiana zacisku od wezyka ukladu wspomagania, wymiana uszczelki pokrywy zaworów oraz zaroweczki oswietlenia zegarka) nie moge wiecej powiedziec. Prezentuje sie pikenie i wpsaniale sie prowadzi. Silnik (109 KM) daje rede, wiecej nie potrzebuje.
~Darek
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
ogólnie autko jest bardzo dobre, przede wszytkim tanie i oszczędne, wygląd elegancki i zapenia przywoity poziom komfortu, dobrze wyposażone
~gregor13
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Trochę za głośny przy wyższych prędkościach, ale z takimi rzadko jeżdżę, więc można się przyzwyczaić. (Silnik)
~Marsel CB
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Moze konkurowac z autami japonskimi jesli chodzi o nie zawodnosc oraz z tymi o klase wysza jesli chodzi o wnetrze poniewaz auta w tej samej klasie sa ponure i zimne w srodku w tym aucie prawie jak w domku
4,1
~D
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Zaletą nie podwazalna tego auta jest mala popularnosc co w moim przypadku przełożyło się na bardzo mały przebieg i mimo tego ze posiadam jedna z najsłabszych konfiguracji (1.8 z automatem) , nawet rover z tym przebiegiem jest bezawaryjny, komfortowy i ekonomiczny