Oceny Rover 45

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Rover 45

~g.jesman@poczta.fm
Rover 45 I
Naprawdę ciężko będzie mi się rozstać z tym samochodem. Polecam go każdemu, kto nie spodziewa się cudów techniki w kilku letnim modelu, ceni sobie niezawodność oraz styl.
~Darek
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Rover 45 I
ogólnie autko jest bardzo dobre, przede wszytkim tanie i oszczędne, wygląd elegancki i zapenia przywoity poziom komfortu, dobrze wyposażone
~lista64@o2.pl
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Rover 45 I
Roverka musi się kochać za całokształ, to autko ma po prostu duszę. Trzeba się przejechać i już człowiek nie wysiądzie :)
~sławek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Rover 45 I
wygoda ,dobrze trzyma się drogi ,za te pieniadze nie ma sobie równych(w tej klasie) i wbrew pozorom, że to anglik koszty eksploatacyjne są w normie .
~Artur
Hatchback 2.0 i V6 24V 150KM 110kW
Rover 45 I
Bardzo elegancka linia mało pali 2.0 silnik ergonomika i oszczedność fajne światła
~max
Rover 45 I
Bardzo dobry silnik, przy spokojnej jeździe zaskakująco ekonomiczny (na trasie 6 l/100 km na benzynie BP Ultimate 98!), ceny części zamiennych wyższe niż w innych markach, ale moim zdaniem opłaca się zainwestować jeśli ktoś chce jeździć tym autem dłużej niż rok-dwa, super zawieszenie: trochę twarde, ale jednocześnie sprężyste i auto dobrze trzyma się na zakrętach i nie buja i nie wybija zębów jadąc po dziurach, klima działa super, dobrze...
~Johnny007
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Rover 45 I
Samochód którego zakupu nie planowałem, celowałem w inne a natrafił się on, Rover. I totalnie namieszał mi w głowie, zakochałem się w tym wozie. Za to co oferuje, za jego wygląd, wygodę, frajdę z jazdy wybaczam mu jego drobne wpadki i wszystkim polecam. Po przejechaniu 6000 km i pół roku razem już na tyle go poznałem, że pragnę podzielić się moimi wrażeniami.
~RomanS
Rover 45 I
komfort: super; wykończenie, materiały: super (no - może poza obiciem drzwi kierowcy - tapicerka wyłazi spod plastiku klamki). Kierownica - SUPER - pokryta dobrą skórą, właściwa średnica i GRUBOŚĆ z dwoma pogrubieniami pod kciuki, a z tyłu rowki pod palce - miodzio :). Zawieszenie - po 100tys. bez śladów zużycia ! Od 500km pierdzi coś z wydechu - czyli szykuje się pierwsza naprawa - NARESZCIE :(. Głośny przy dużych obrotach i prędkościach -...
~Arek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Rover 45 I
Auto godne polecenia, może już nie najnowsze aczkolwiek ma swoją klasę, którą ciężko znaleźć dzisiaj na drogach. Mało awaryjne.
~cichy
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Rover 45 I
Fjne autko, ładnie wygląda z zewnątrz i w środku. Dobrze sie trzyma drogi. Ale sprawie dość duże problemy.