Lista ocen Rover 600 (113) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gall.anonim
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Rover w mej rodzinie jest od ponad 10 lat. Ja odziedziczyłem go po Tacie. Zmienilem silnik wiec sam silnik ma teraz 150 000 km, a reszta autka prawie 280 000 km. Cóż powiedzieć kupilismy go jako wynalazek i tak naprawdę przez tyle lat raz odmówił - zerwal sie rozrząd. Co do innych usterek to na 280tys km nie moge sie spodziewać ze moj Roverek bedzie sie zachowywal jak nowizna. Ale ja sie zakochalem w Roverze i moja Pani tez chce roverka 25 lub...
~arkadiusz46@op.pl
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Jest to bardzo udane, pod każdym względem, auto. Praktycznie bezawaryjne i nieprzeciętnie oszczędne w zużyciu paliwa. Eksperymentalnie przejechałem na pełnym baku 1292 km. Bak ma pojemność 65 l.lecz pełen \"pod szyjkę\" - 72l. O pierwszego błysku rezerwy przejechać można bez obaw 160 km. W stosunku do jakości, walorów eksploatacyjnych i prezencji, ceny rynkowe tego auta są wyraźnie zaniżone.
~jeronimo1@o2.pl
Sedan 2.0 Si 131KM 96kW
Kupiłem Rovera 620 si za granicą za równowartość 6000zł.Bałem się czy wogóle uda mie się wrócić nim do domu.Jeżdże nim do dziś.Czyli ok.roku.Miałem rózne samochody,nawet nowiutkie i dosyć drogie,ale narazie nawet nie myśle o zmianie ponieważ tak udanego modelu z drugiej połowy lat 90-tych i za takie grosze-należy ze świecą szukać.Polecam gorąco
~Gawd1
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ceny tego auta na rynku są wręcz śmiesznie niskie. Ceny części myślę że całkiem przystępne (szczególnie że auto bazuje na Hondzie Accord). Zaważywszy, że to nie jest nowe auto, w którym wszystko jest zabudowane plastikiem, to wiele napraw można wykonać samemu posiadając najbardziej podstawowe narzędzia.
~Miras
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Coś pięknego,ja mam rovera z 97 roku z pełnym wyposażeniem:klima,skóra,el.szyby x 4,el.i podgrzewane lusterka,alufelgi,2 x air beg.Zapłaciłem za niego 3 tysiące pln.Auto jak najbardziej sprawne nic innego nie kupił bym z tego roku z tym wyposażeniem za tak śmieszną cenę.
~zrk
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
kupilem za 7500zl rok 1996 ,w pazdzierniku 2009, z klima na welurowej tapicerce ,za te pieniadze tak wyposazonego diesla nie trafisz ale po dolozeniu napraw juz by sie uzbieralo na cos lepszego pomimo ze jestem jego czwartym wlascicielem i ksiazka jest prowadzona od poczatku
~Mick
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Gdy szukałem samochodu dla siebie, patrzyłem na Hondę Accord. Okazało się że za te same pieniądze mogę mieć dwa lata młodszego Rovera 600 z dużo (naprawdę dużo) lepszym wyposażeniem. Rover to limuzyna warta swojej ceny. Następny będzie Rover 75, albo Volvo V70.
~qluu
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Jak kupowałem Rovera to jeszcze była to marka można powiedzieć egzotyczna jeśli chodzi o nasz kraj. Ale z perspektywy czasu nie żałuję zakupu. Teraz ceny Roverów są naprawdę bardzo atrakcyjne i dobrze wyposażony można kupić za niezłe pieniądze.
~Iceman
Sedan 2.0 Si 131KM 96kW
Za naprawdę niewielkie pieniądze otrzymujemy dynamiczny,komfortowy i bardzo dobrze wyposażony samochód,w dodatku jeśli wliczyć jego praktycznie bezawaryjność jego cena jest zakupu i po zakupie jest naprawdę niska.
Dziennik kosztów dla Rover 600
7,3
13,7
11,2
~Leo
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Za te pieniądze tak "wypasione" auto ciężko znaleźć. Wystarczy porównać parę ofert żeby się o tym przekonać (chociażby z bliźniaczą Hondą Accord, która chyba przez samą nazwę jest najczęściej o jakieś 20% droższa).