Lista ocen Rover 75 (123) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zico54-->
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Sprawia swietne wrazenie na poczatku->w momencie kupna,a potem zaczyna byc niewdzieczny,pachnaca skora,detale,co z tego skoro wiele aut o sportowym charakterze wyglada lepiej.Cena uwazam ze jest dosc wysoka jak na taki samochod:/
~Aneta
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Stosunek jakości do ceny jest naprawdę dobry. Auto jest przepiękne, drewniana deska rozdzielcza, jaśniuchna alcantara, doskonałe nagłośnienie, mocny silnik... Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
~salo
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
za 10 tyś zadbany egzemlaż , taniej niż konkurencja jednak utrzymanie droższe , tyle że komfort podrużowania i urok tego auta rekompensują wszystkie jego wady i można mu wybaczyćnawet najgorsze awarje
~mz
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Kupiłem to auto nowe u dealera, wytargowałem cenę, jaką zapłaciłbym za podobnej klasy Passata. Znaczy klasy jeśli chodzi o moc silnika, bo cała reszta to klasę wyżej, o wyglądzie już w ogóle nie ma co mówić.
~bodzio_1958@o2.pl
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Kto ma apetyt na ten samochód niech się nie zastanawia- każdy dzień zwłoki to następny dzień ponury i bez uśmiechu.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy ROVERKÓ,tzw."kolarzy"- tak nas ochrzcili w pracy.
~nie kupujcie tego gówna
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
nigdy wiecej,najgorsze auto jakim jezdzilem,nigdy nie czulem frajdy jak nim jechalem,codziennie rano jak sie budzilem juz myslalem -ciekawe co tym razem sie z*ebało,masakra
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Cóż tu dużo pisać. Auto nie docenione w swojej klasie, w chwili obecnej już nie produkowane więc cena zakupu jest naprawdę niska ale uważać żeby nie nadziać się na przysłowiową minę
~james
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
rover bardzo szybko traci na wartości, za ok.15tys możemy mieć super limuzynę z maksymalnym wyposażeniem ale musimy liczyć się z tym, że będzie nam ją potem ciężko sprzedać
~jacus
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochód jak na to wyposażenie bardzo tani - ale po zakupie okazało się dlaczego. Liczne awarie i bardzo drogie części zamienne spowodowały moją niechęć do tej marki.
~Kris - www.roverki.pl
Sedan 1.8 16V T 150KM 110kW
Wygląda old-school\'owo i trzeba mieć trochę odwagi aby się na niego zdecydować, co powoduje że jest nie drogi. Jakość powala auta które są na wtórnym rynku czesto dwa razy droższe.