Lista ocen Rover 75 (123) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mit93
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Naprawdę nie wiem dlaczego rovery są takie tanie. Za mój samochód dzisiaj może dostałbym 4000 zł ? a w praktyce jest niesprzedawalny z powodu przebiegu i angielskiego pochodzenia. Pomimo kilku mankamentów wciąż uważam że jak na auto tej klasy koszty zakupu i utrzymania są bardzo małe.
~Thrillco
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Biorac pod uwagę, ze obecnie R75 w dobrym stanie kosztuje niewiele więcej jak \"popierdołki\" w stylu Forda Focusa to osoby ceniące sobie komfort i trudny do powtórzenia klimat auta czysto brytyjskiego stosunek ceny do jakości jest korzystny...tylko w przypadku dobrze utrzymanego pojazdu.
~Martin
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Cena ze względu na opinie bardzo niska a jakość wysoka jeśli ktoś o nie dbał. wszelkie problemy z naprawami rozwiązane są na forum warto poczytać przed odwiedzeniem mechanika jeśli takiego znajdziemy ponieważ unikają tego auta jak ognia a wielkiej filozofii tam niema
~dejvid
Sedan 1.8 120KM 88kW
za tak niska cene nie kupisz nic lepiej wyglądającego i lepiej wyposazonego BMW AUDI czy merc sie chowaja samochód przyciaga wzrok innych kierowców i przechodniów, jezdzilem wieloma innymi samochodami z wyższej klasy i zadnym tak dobrze mi sie nie jezdziło jak Roverem no moze BMW :]
~RM
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Tak wyposażonej limuzyny innej marki za te pieniądze się poprostu nie kupi. Niestety oprócz dobrej jakości obićfoteli i materiałów, z których wykonano górną część deski i boczków mamy również marnej jakości imitację drewna i średnie plastiki konsoli środkowej...
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ten poziom komfortu i przyjemności z jazdy w niemieckich i japońskich samochodach kosztowałby o wile wiecej. Dobrze, że nasi amatorzy samochodów nie odkryli jeszcze Rovera, i mam nadzieję że bedę sie jeszcze długo cieszył z oryginalności mojego samochodu.
~tomeq222
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Za ta cene nie kupisz takiego oryginalnego auta, za ktorym ogladac sie beda za toba wszyscy. Poza tym wygoda i ergonomia. Dochodza z wnetrza auta jakies dziwne dzwieki, trzeszczenie tapicerki, jakies luzy, ale muzyka zaglusza:)tragedji nie ma
~Zibi
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Za cenę najtańszego samochodu kompaktowego z podstawowym wyposażeniem i najsłabszym silnikiem można kupić dobrze utrzymany, świetnie wyposażony, bezpieczny samochód z silnikiem diesla za którym ludzie oglądają sie na ulicy. Wybór nie może być inny.
~Derek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
podgrzewane fotele, webaso silnika, klimatronic, radio ze sterowaniem w kierownicy, jasne wnętrze, nawigacja fabryczna i wygląd który nieustannie wzbudza podziw osób postronnych i to wszystko za 30 000 zł, chyba trudno o lepszy wybór w tej cenie

Usterki Rover 75

Rover 75 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Greg
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
W Anglii za to autko zapłaciłem 4550 GBP, co w Polsce w tym czasie -X 2005- kosztowało by mnie ok 40 000 tys ZLP. I jak mówie1. zawsze serwisowany-uczciwie, reguralnie i przez serwis Rovera. 2. Nie widział na oczy zimy.3. Drogi super równe. 4. Ropa super.