Lista ocen Rover 75 Sedan 2.5 V6 177KM 130kW 1999-2005 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hołowczyc Marcin
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Komfort jest doskonały nie jest za miękko ani też za twardo a do tego przepięknie i pewnie rover się prowadzi w suchym i mokrym bez niespodzianek.Co do widoczności to mi słupek boczny z lewej troszkę zasłania ale tylko trochę bo siedzenie mam dość daleko do tyłu ale za to słupki u szyby mimo że są nie najwęższe to jest jak należy dla mnie spoko idealnie , gorzej jest do tyłu tu to się jedzie na czuja bo szyba jest dość mała . Ogólnie mogło by...
~POLICJANT
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
To właśnie urok tego samochodu. Nieźle wygląda z zewnątrz ale widoczność z wewnątrz jest kiepska. I to nie tylko do tyłu, do przodu np nie widać nic z lewej strony bo zasłana przedni słupek a na skrzyżowaniach nie widać sygnalizatora bo zasłania lusterko wsteczne. Odradzam kupno samochodu bez parktronika, ten gadżet naprawdę bardzo ułatwia życie.
~Paw
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Niestety widoczność jest nie najlepsza, ale można nauczyć sie jazdy na wyczucie. Niestety przy parkowaniu bez czujników cofania jest czasami potrzebna pomoc. Widoczności do tyłu nie ma prawie w ogóle. Natomiast maskę samochodu widać całą, co przy tej wielkości auta jest ważne. Mnie osobiście przeszkadza tylko brak widocznoiści z tyłu przy parkowaniu.
~Mar
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Do przodu ok do tyłu nie raz wysiadlem a za autem jeszcze z 5 m więc polecam z czujnikami parkowania. W bocznych lusterkach auto kończy się na klamkach tylnych drzwi a wewnętrznym na tylnej szybie, dlatego więc cofajac pod inne auto widzimy jego szybę potem tylko dach potem chmury wysiadam a tu jeszcze parę metrów :)
~Martin
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Komfort świetny tylko widoczność do tylu ograniczona we wstecznym lusterku widać maks tylna szybę a bocznych tylne klamki drzwi nie raz po cofaniu wysiadłem a tu jeszcze ze 3 metry do samochodu z tyłu choć w lusterku juz tylko jego dach bylo widać więc wystarczy bo uderze a tu tak daleko
~Jacek
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
No tutaj musz epowiedzieć, ze widoczność do tyłu jest mocno ograniczona, ale parktronic pomaga wydatnie, co do widocznośći ogólnie, jest podobna jak i w innych autach tej klasy.
~mozej1@go2.pl
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
No cóż, mogło by być lepiej. trochę mało widać ze środka,ale można się przyzwyczaić. Czujniki parkowania obowiązkowo !
~oskow@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Dobra do przodu. Gorsza na boki po skosie( szerokie przednie słupki) . Kiepska do tyłu.
~Miłosz
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Słaba widoczość do tyłu to cena za piękny "tyłeczek". Po prostu nie widać go nic a nic.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
13,5
~Fedor
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Z cofaniem może być problem więcej widać w aucie typu Transporter
Rover 75 Sedan