Oceny Rover 75 Sedan 2.5 V6 177KM 130kW 1999-2005

Rover 75 Sedan 2.5 V6 177KM 130kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover 75 Sedan 2.5 V6 177KM 130kW 1999-2005

~Mar
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Rover 75 bardzo nie doceniane auto w naszym kraju dlatego też tanie i dlatego na dzień dzisiejszy ciężko o znalezienie zadbanego egzemplarza. Na szczęście jest jeszcze kilku pasjonatów którzy kochają swoje RJ a autka wyglądają zacnie. A od zawsze zastanawia mnie podejście Polaków Rover 75 nikt tym nie jeździ ciągle się psuje i części drogie i niedostępne (nie spotkałem się z tymi problemami przez 5 lat użytkowania) natomiast mini super autko...
~Hołowczyc Marcin
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Rover 75 to bez wątpienia bardzo ładne auto z prawdziwymi niklami a nie plastik niema co ukrywać że w tym budżecie praktycznie nie ma konkurencji bo takiego ładnego wnętrza jak u mnie i z takim wyposażeniem niema czyli dwustrefowy klimatromik 8 poduszek ele szyby lusterka elektryczny szyber zadbane skóry itd . A do tego ten piękny dźwięk v6 . Może auto jest tanie ale daje naprawdę frajdę że się je ma i czuć trochę luksusu wbrew pozorom w audi...
~Jaszczyk
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Posiadam to auto od nie całego roku Moim zdaniem jest to bardzo dobre auto chodź paliwozerne. Wymieniłem w nim tylko silniczki vis oraz elementy eksploatacyjne. Centralny zamek odmówił posłuszeństwa. Auto godne polecenia nietuzinkowe. Jeśli ktoś się zastanawia pomiędzy nim a niemiecka konkurencja niech go kupi a nie będzie żałował. Automat bezproblemowy w przeciwieństwie do manualna. Pozdrawiam i szerokosci
3,5
~fokal55
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Auto samo w sobie bardzo przyjemne, wygląd, komfort, praktyczność na co dzień, jest na wysokim poziomie. Niestety są poważne minusy i skrajności np: fatalne oryginalne nagłośnienie (radio Wilga lepiej gra...) a na drugim biegunie świetny układ jezdny.
~karo
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Auto jest super. Szukałem wersji z silnikiem benzynowym bo diesle nie mają dobrej opinii. Silnik bajka, słysząc v6 pod maską czujesz moc cały czas jednoczesnie jest wygodną ergonomiczną limuzyną. Polecam
~Jacek
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
moim zdaniem, jest to świetny samochód dla ludzi, którzy nie mając kasy na \"markowe\" auta typu BMW, czy Mercedes chcą poczuć luksus tych aut, od lat podiadam Rovery i jeśli są to samochody z pewnych źródeł, bez wypadkowej historii, są to samochody niezawodne.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
13,5
~POLICJANT
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Przepiękna niepowtarzalna stylistyka zarówno tak zewnętrzna jak i wewnętrzna. Ten charakterystyczny design kierowany jest raczej dla brytyjskiej arystokracji niż przeciętnego obywatela. Teraz już się tak nieprojektuje. Chromy ładnie błyszczą się w słońcu. Jak dla mnie ładniejszy od Jaguara
~Paw
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Najlepsze auto jakim miałem przyjemność jeździć. Miałem wcześniej 6 innych samochodów dobrej klasy i jeździłem wieloma innymi, ale nie zamienił bym tego na inny. Chyba, że na Jaguara S-type do kterego Rover 75 jest porównywany i często z nim mylony.
~Mario UK
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Jest wspanialy! Wczesniej mialem Rovera 25. Od razu wiedzialem, co bedzie nastepne. Mam wersje Connoisseur, granatowy z kremowa skorzana tapicerka. Mieszkam w UK i moi angielscy koledzy z pracy bardzo byli zdziwieni, ze kupilem typowo angielskie auto. Jezeli Rover wyjdzie z klopotow finansowych i wyprodukuje kolejne auto tej klasy, to z pewnoscia je kupie.
~Ted
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
auto jest super wyposażone, komóter pokładowy, multifunkcyjna kierownica, skóra, tempomat, automat, 2-strefowa klima, podgrzewane siedzenia, TC, Abs, ESP, airbagi, pirotech. napinacze pasów, eletr. szyberdach, NAVI, TV, radio-casette + zmieniarka CD, podgrzewane siedzenia, elektryczne siedzenia z pamięcią, alufelgi siwiatła przeciwmgłowe. Szkoda, że mój egzemplarz nie ma xeonów!!!! Wygląd auta jest super, ma styl odróżnia się super pozytywnie...
Rover 75 Sedan