Lista ocen Rover 800 (76)

~mirek
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
Wspaniałe auto, udało mi się go kupić za niewielkie pieniądze ale twierdzę, że warto by było dać za niego nawet drugie tyle. Dynamiczny silnik, przestrzeń, maksymalne wyposażenie, komfort jazdy, niskie spalanie. Idealne auto na dalekie trasy. Co istotne nie ma śladu rdzy!!!
2,9
~anty rover
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
silnik to jedna wielka pomyłka zaczerpnięta z lanci łajno jak cholera,,,4 głowiczki zamiast głowicy jednej części nie dostępne nowe tylko używka i non stop full temperatura ,,itp,,walące się turbiny i non stop lecący olej z silnika i w koło (Silnik)
3,3
~Jacek Wiśniewski wisniajacek@poczta.onet.pl
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Tandetne wykonanie. Wsztstko skrzypi , stuka i trzeszczy, te beznadziejne plasticzki w połączeniu ze skórą, to jakaś pomyłka. Elektryka sypie się jakby to był PF 126P. Klimatyzacja do bani-wymieniłem już drugi kompresor i ten też się zepsuł. Stuka hydrauliczne kasowanie luzu zaworowego, maglownica pociekła i rozleciała sie po 170 tys. Gdyby nie silnik i zawieszenie, to byłby to mój najgorszy samochód jakim jeździłem. Śmiać mi się chce, gdy...
~wyro@op.pl
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
Piękne auto, o ładnej linii. Jest to drogi samochód w utrzymaniu. części nie są łatwe do zdobycia, a jeśli to drogie.
~krzychul
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Motor nie do zajechania. Chodzi równiutko jak zegar atomowy. Gaz czy benzyna - nie ma problemów w każdych warunkach. (Silnik)
~pawelek_z@interia.pl
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
nowe auto kosztowało więcej niż diesel bmw 5 czy okularnik niestety zbyt drogie serwisy ale z częśćmi nie ma większego problemu
2,7
~MAYkel
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Do silnika nie mam zastrzeżeń. Jest dynamiczny i oszczędny (Silnik)
3,5
~M. Kondrak
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Bardzo elastyczny, wytrzymaly, bardzo zywy, piekne przyspieszenie, znakomity w gorach - zero problemow przy ciagnieciu przyczepy ok 1,200t. Oszczedny. (Silnik)
~awrotka@poczta.onet.pl
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
Fajny wygląd Coupe ma coś w sobie a wyposarzenie i konfort porównywalny z autami za duuuużo wiekszą kase tylko części troszke drogie.

Usterki Rover 800

Rover 800 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Auto maniak Rover
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Ten samochód to poprostu maszyna strachu taimponująca moc daje dużo frajdy na autostradzie od 0 do 100 w 5,2 sekundy chodz silnik ma tylko 2,7 V6 ale koniki mówią sameza siebie ;-) (Silnik)