Lista ocen Rover 800 (76)

~zwierzakjurek@op.pl
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
po wymianie uszczelki pod głowicą i wymianie 3-trzech zaworów łyka olej około 1/2 litra na 1000km, przed wymianą nie brał wcale. mocno elastyczny i motor z temperamentem (Silnik)
~zarod@bb.onet.pl
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
znakomite przyspieszenie zwlaszcza na wysokich obrotach, duza trwalosc i niezawodnosc (Silnik)
~niko87@op.pl Przemek
Sedan 2.0 16V Turbo 180KM 132kW
JEST WYGODNY BARDZO WDZIENCZNYM AUTEM JAK NA MOJE OCZEKIWANIA TO NIE ZAWIÓDŁ MNIE WRENCZ OCZAROWAŁ A MIAŁEM DOCZYNIENIA Z WIELOMA MARKAMI
3,5
~andrzejkapica@interia.pl
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
Bardzo wygodne i przestronne oraz nieźle wykończone wnętrze. Bardzo dobre zawieszenie. Dynamiczny i elastyczny silnik, a do tego przy (śr.8l/100 km) umiarkowanym zużyciu paliwa. Zużycie łożysk w rolkach prowadzących i napinających pasek, łożysk alternatora i kół (piast). Wyeksploatowane sprzęgło po 200000km (wydatek ok.1500zł+robocizna). Słabo wyciszone wnętrze. Usterki klamek. Skorodowana chłodnica.
~utra@op.pl Aga
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
angielska arystokracja, samochod wygodny, komfortowy, trwaly i przede wszystkim bardzo bezpieczny
~mawerik1@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 136KM 100kW
Tak więc sumując całe autko jest super, wszystko przy przebiegu 210000km jest OK , tylko troche silnik stuka ,ale kolega ma analogiczne autko i u niego jest dobrze, podejrzewam swożnie korbowodów. Reszta jest super. Uważam że nie ma lepszego autka za tą cenę. mam pełne wyposażenie i gaz i jeżdżę taniej niż maluchem !!!
~romekf@isn.pl
Coupe 2.0 i Turbo 180KM 132kW
Ogólnie samochód jest ogólnie dobry pod każdym względem. Mój ma przebieg 90000 km. i jak do tej pory wymieniłem pasek rozrządu, klocki hamulcowe przednie 2 razy, tylne 2 razy, opony /komplet/, pasek wielorowkowy no i oczywiście oleje i płyny. Z części mechanicznych nic nie ruszałem.
~endriu z Łodzi
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Auto warte uwagi za taką kase ,wysokie koszty to MIT obalam , trzeba co prawda sie na szukac czesci nie typowych.ale warto ceny nie są astronomiczne .Kopułka do wektry kosztuje ponad 180pln do Rovera 2.0 30pln.
~andrzejekkoz@hotmail.com
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
j.w. (automatyczna - z mozliwoscia recznego przekladania nizszych biegow) (Skrzynia biegów)
~Kamilos
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Ogólnie auto świetne, jezeli chodzi o wygodę i o wnetrze to żadne BMW i Mercedesy sa daleko daleko w tyle. Co do silnika to nie wiem co powiedziec, silnik z kutra rybackiego montowany także w Voyagerze I jedni mowią ze to ****** inni ze sa dobre, ja ze swoim nie mam problemów, poprostu trzeba trafic na dobrze utrzymany. a moje auto ma 17 lat i jestem z niego zadowolony