Lista ocen Rover Mini (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bochen
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Auto typowo "niszowe": daje rewelacyjną przyjemność z jazdy, zwraca uwagę (także wśród właścicieli luksusowych aut), dobre do miasta ale kompletnie nie nadaje się na nasze drogi, chyba że jeździ się stałą trasą ze znajomością wszelkich dziur i przejazdów przez torowiska i koleiny oraz wysokich krawężników (niskie zawieszenie). Jako trzecie autko (najlepiej garażowane) - OK.
~Adam
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Super autko do gokartowej jazdy na co dzień. Idealnie sprawdza się na mniejszych torach ;). Idealnie do podróżowania w dwie osoby, nawet na dłuższych trasach. Prędkość przelotowa to spokojne 120-130 km/h, spalanie silników SPI to ok 6 - 7 litrów. Nie polecam jazy zimą ze względu na słabej jakości blacharkę.
~paja
Cooper 1.3 63KM 46kW
Jeżeli wybaczysz mu wszystkie wady jest REWELACYJNY To auto trzeba lubić jeżeli chcesz go kupić tylko dla wyglądu dradzam auto ''specjalnej troski'' Jeszcze jedna zaleta ''pies na baby'' myśle że w drugą strone to też działa
~Zygi
Cabrio 1.3 63KM 46kW
to auto jest małe i trochę sprawia problemów... ale je lubię... karoseria odpada odkleja się lecz auto nigdy nie przeszło poważnego wypadku małe otarcia tylko... ;/
~Piotr
Cooper 1.0 45KM 33kW
Dużo przyjemności i radości przyćmiewane przez napady złości gdy znów się coś popsuje. Bardziej się go kocha niż eksploatuje. Pełnoprawny członek rodziny.
~rafal.dziegielewski@inetia.pl
Cooper 1.3 54KM 40kW
Ocena bardziej zabarwiona miłością niż trzeźwym spojrzeniem ale kto choć raz zasiadł za kierownicą ten zrozumie.
~Zabytek 94 %
Clubman 1.0 44KM 32kW
jedyne co nie jest orginalne w tym aucie to tylko akumulator kable i koła to stan zabytkowy
~Rover Mini 79
Clubman 1.0 44KM 32kW
to auto to klasyk ... jest jako zabytek na sobotnie przejażdżki na odepchanie silnika
~młody kierowca
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Ciągle sie psuje, tyle samo radości z jazdy co żalu z ciągłych napraw, duże spalanie.
~Szpicu
Cooper 1.0 44KM 32kW