Lista ocen Saab 9-3 I Hatchback 2.0 154KM 113kW 1998-2002 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Strielok
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Mam 183 cm wzrostu i wydaje mi się, że gdybym miał z 10 cm więcej, mógłbym mieć problem ze zmieszczeniem kolan. Przestrzeń dla kierowcy jest zdecydowanie w sportowym klimacie. Dla mnie jest super, ale duże osoby mogą mieć problem. Z tyłu jest mniej miejsca niż mogłaby na to wskazywać długość auta. Fotelik dziecięcy wpięty tyłem powoduje, że przedni fotel pasażera musi być przesunięty do przodu. No ale to akurat wszystko widać - nikt nie...
~sir_ryszard
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Wbrew pozorom, to duże i dosyć długie auto ale w środku miejsca, że tak powiem "normalnie". ;) Myślałem, że w kabinie będzie obszerniej tzn. na przodzie nie ma problemu, z tyłu te nieszczęsne miejsce na nogi. ;) Pasażerowie nie mają prawa stykać się łokciami, chyba że są Pudzianami. ;)W każdym razie nie jest to puszka, gdzie z przodu, po bokach i z tyłu masz zaraz szyby. Takich aut nie lubię. ;) Daję - dobrze (4), bo wiem, iż z miejscem w Audi...
~danyde@aster.pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Fotele saabów są wręcz znane z wyjątkowego komfortu. Kierowcy zajmie trochę docelowe usadowienie ale po tym 1000km po Polsce to żaden problem dla kręgosłupa - sprawdzone ! :) Pasażeowie mają wystarczającą ilość miejsca żeby komfortowo podróżować. Na uwagę zasługuje jeszcze bagażnik o pojemności porównywalnej do nie jednego kombi !
~Tomi
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Jest poprawnie z plusem. W tej klasie bywa więcej miejsca z przodu, ale mam 186 cm wzrostu i mieszczę się bez problemu raczej, a fotel nie jest odsunięty na maksa do tyłu. Z tyłu jak na auto 3d jest naprawdę sporo miejsca, jedynie wsiadania nie jest najwygodniejsze, ale to raczej bolączka wszystkich aut 3d.
~Tomek
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Z przodu skórzane podgrzewane fotele. Bardzo wygodne. Z tyłu w sumie jak to z tyłu, podobno nie za wiele miejsca, ale samochód nie jest w sumie zbyt duży. Za to bagażnik olbrzym.
~bogulo[małpa]op[kropka]pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Nie ma wygodniejszych siedzeń na świecie niż te montowane w Saab\'e 9000. 9-3 nie ma się też czego wstydzić. Zw wzrostem 182cm mam aż natto miejsca
~Gaga
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Z przodu super, z tyłu - akceptowalnie w wersji coupe, w końcu to prawie sportowy wóz. Za to bagażnik przeogromny.
~hillion@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Z przodu idealnie, natomiast z tyłu co wyżsi będą prosić o przesunięcie przednich foteli do przodu ;)
~Pawel
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Kierowca super , pasazerowie ni ewiem bo tam nie siedze , i prawde muwiac to mnie nie intaresuje

Usterki Saab 9-3 I

Saab 9-3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu