Oceny Saab 9-3 I Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW 2001-2002

Saab 9-3 I Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW 2001-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Saab 9-3 I Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW 2001-2002

~Tomaski
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
zrobiłem autem 42kkm bez problemów - standardowo turbina przy ćwierć miliona wymagała regeneracji, poza tym żadnych wydatków na same awarie, a raczej na dodatki: wielkie koła wymagane, kolejne opony i kolejne, serwisowanie na dobrzych częściach i płynach czyli nie filtron bo to do polonezów, a mann fiaam, olej nie castrol, orlen czy inne dziady, a dobry motul x-cess 5W40, tarcze tylko dobre, klocki tylko dobre... i całokształt jest taki, że...
~Pavulon
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Jeżdżę tym autem od 12 lat prywatnie, zmieniam je od 6lat ale zmienić nie mogę bo oprócz ładnych tabletów nowsze auta nie mają żadnej znaczącej przewagi nad tym opartym na płycie Opla Vectry z 1988 roku SAABem (porównuję z autami służbowymi użytkowanymi w tym samym okresie typu 307, Megane II, Golf V i VI, Passat B7, Astra IV i V). Auto nie do zajechania.
3,4
~automaniac
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Ogółem auto prezentuje się ładnie, ma ciut sportową sylwetkę, duży bagażnik i ciekawe saabowskie rozwiązania, jest to interesująca i nie droga propozycja, na auto dosyć świeże auto które przedstawia coś ciekawszego niż inne auta klasy średniej na rynku. zaznaczyłem NIE bo nie kupiłbym napewno diesla który przekreśla ten samochód dosyć wyraźnie.
~Mat
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Kupując saaba wiesz co robisz, to nie przypadek, po prostu musisz być fanem marki. Wtedy wybaczasz mu wszystkie niedociągnięcia i każda podróż jest przyjemnością. Pozdrawianie się kierowców saabów na drodze: bezcenne! Samochód dla indywidualistów, sprawdzi się na długich trasach, wiernie podwozi do pracy.
~brylka007
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Autko posiadam niecały rok i jak na razie idealnie. Po zakupie wymieniłem olej i filtry . Wszystko działa i oby tak dalej . To mój szósty samochód ze Szwecji , a 32 w mojej karierze i tylko tej marce ufam, i jak na razie nigdy się nie zawiodłem. Są niepowtarzalne i na szczęście mało popularne ,choć Volvo niestety widuje się co raz częściej. Saab natomiast nadal rzadko spotykany i oby tak dalej.
~lukasz
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
jest boski, przepiekny ta linia nadwozia cieszy mnie zawsze gdy na niego patrze...ksztalt deski rozdzielczej wspanialy!!! do tego wszystko co mozna bylo miec w aucie w 2001 roku mam i to z super dieslem za 20 000zl - cena porownywalnego audi a4 jest ok 8-10 000zl wyzsza;)

Usterki Saab 9-3 I

Saab 9-3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Spidey
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Baaardzo lubię to auto. Za te pieniądze to najlepszy wybór dla kogoś kto chce mieć coś innego niż popularne auta. Wygodny, ładny, ekonomiczny. Moja sztuka: http://images26.fotosik.pl/208/b4aa325c3eabb996med.jpg Mój kochany Saabik, choć ma kilka rzeczy do dopieszczenia, codziennie sprawia że mam uśmiech na twarzy (nawet na stacji benzynowej)
~em_c@tlen.pl
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Czarne 9-3 coupe z pakietem sport. 17calowe felgi, lotka od aero, sportowe progi, trochę zmodyfikowane zderzaki, przyciemniane lampy i szyby. Oczywiście wszystko fabrycznie! Prezentuje się i jeździ pięknie.
~Divine
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Niepowtarzalne solidne auto z charakterem, mocnym i ekonomicznym silnikiem, rzekłbym z własną duszą :-) funkcjonalnie do użytku codziennego bardzo dobre, choć szczególnie dobrze spisuje się na długich trrasach. No i to poczucie że jeździ się autem innym niż wszytkie. No i jest piękne.
3,8
~wlkpoznan
Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW
Auto dla szczególnych ludzi- bardzo cierpliwych, dojrzałych. Rewelacyjny klimat i unikalna atmosfera. Ezoteryka. Jednakże rozwiązania zapożyczone z opel (GM), zepsuły już na dobre tą markę. Prawdziwe saaby odeszły wraz z "krokodylami" i ostatnimi 900.
Saab 9-3 I Hatchback