Oceny Saab 9-3 II SportSedan 1.8t 150KM 110kW 2003-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Saab 9-3 II SportSedan 1.8t 150KM 110kW 2003-2010

~kaxiu
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Samochód mamy w rodzinie od nowości, wyprodukowany początek 2011 (nie dało się wybrać, a wbrew danym autocentrum gdzieś do lutego produkowano jeszcze silnik 150 km, dopiero potem zastąpił go 163 km). Miała być Insygnia, ale mieliśmy już 9-3 Convertible i za moją sprawą kupiono ostatecznie drugiego SAABa. Samochód nigdy mnie nie zawiódł i zawsze można na nim polegać. Świetnie jeździ, bogato wyposażony, a nie rzuca się jednak w oczy jak...
2,6
~Andrzej_krakus
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Dałem się namówić znajomym, bo to szwedzkie auto, prestiż, TO SAAB!! Nie to co niemieckie, francuskie i takie tam...Teraz bardzo żałuję tego zakupu! Chciałem sprzedać ale dają za tę padlinę grosze. Auto bardzo ładne i to wszystkie jego zalety... Środek trzeszczy, kiepskie plastiki i przeciętna cała reszta, czyste dziadostwo. Do mojego poprzedniego auta po prostu nie ma porównania. Ten SAAB to auto dla ślepych i tępych snobów. Szwedzi...
~Artur
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Samochód ma podniesioną moc do ponad 200km,skrzynia automatyczna super,trochę za duże spalanie brak awarii z wyjątkiem sterownika silnika koszt 2000zł.Z uwagi na wiek i przebieg można to przebolec , a tak to tylko bieżąca eksploatacja.Elektronika wbrew opiniom nigdy nie zawiodła,plastiki wewnątrz nie skrzypią. Korozja to tylko w rozbitkach bo u mnie najmniejszego śladu.
~B
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Bardzo fajne autko, z porządnym silnikiem, stworzone na trasy, zawieszenie nieco przy twarde na polskie warunki na kołach 17\" ale przy mniejszych zupełnie komfortowe. Kapitalne prowadzenie, bardzo dobre wyposażenie - skóra, tempomat, przyzwoite audio, klimatronik, ESP. A do tego przy umiarkowanych prędkościach ekonomiczne ze względu na zestopniowanie skrzyni :)
~Antyfan
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Samochód nie doceniany w Polsce. Przed zakupem straszono mnie kosztami eksploatacji, jest to mit. ASO są co prawda beznadziejne, ale mając samochód już bez gwarancji nie jest to problem. Skandynawowie mają zimy i w przeciwieństwie do bohaterów przegrywania wojen produkują samochody jeżdżące w tej porze roku. Bryła samochodu jest ponadczasowo piękna.
~Przemek
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Przesiadłem się z 9-3 I generacji (2.2 TiD). Niebo a ziemia. Nigdy więcej używanego diesla. Teraz odpocząłem od problemów z silnikiem, egr, przepływomierzem, zapowietrzaniem i innymi przypadłościami diesla. Cisza, komfort i wcale nie tak duże spalanie.
Dziennik kosztów dla Saab 9-3 II SportSedan 1.8t 150KM 110kW
8,1
12,2
~Tomasz
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Nie jest idealny Jest cichy, ale nie do końca Jest szybki, ale jest wiele szybszych Jest wygodny, ale są o wiele wygodniejsze auta Mimo to w Saabie można się zakochać
~Adam
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Ponadprzeciętne auto, które pomimo upływu lat nadal ma piękne kształty. Prowadzi się rewelacyjnie, jest szybkie, daje poczucie bezpieczeństwa i nie sprawia żadnych problemów. Czego chcieć więcej?
4,1
~pudel_hc
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Super. Polecam ten samochód. Samochód klasy BMW 3 i Audi A4, a tańszy i nie jest taki popularny. Te silniki z Turbo:)
~momos
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Fantastyczne auto dla każdego. Rodzina,czy też single znajda w tym aucie \"to coś \" dla siebie. Duże,szybkie,ekonomiczne, no i to co najważniejsze... ma charakter.
Saab 9-3 II SportSedan