Ocena kierowcy - Saab 9-3 II SportSedan

Piotr, 2 lata temu
Silnik 2.0t 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
Saab 9-3 II SportSedan 2.0t 150KM 110kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Auto ogólnie bardzo przyjazne. Raczej niszowe ponieważ ludzie boją się aut mało znanych chodź coraz więcej saabów na ulicach. Swojego udało mi się kupić po pieniądzach co wiązało się ze spora inwestycja która bądź co bądź moim zdaniem się opłaciła ponieważ auto przez cały okres użytkowania ani razu mnie nie zawiodło i wykazało się bezawaryjnością.
Szybki,zrywny,bezawaryjny chodź lubiący łyknąc troszkę oleju.
Tutaj też duży plus. To był mój pierwszy automat i nie wyobrażam sobie kolejnego auta beż automatycznej skrzyni biegów. Robiłem u siebie dynamiczna wymianę oleju która kosztowała ponad 1000zl ale jak pisałem wyżej chcialem mieć pewne auto w którym wszystko jest zrobione na tip top. Przyjemność z jazdy bardzo duża
Tutaj też niemam żadnych zastrzeżeń. Auto można by żec jest przyklejone do asfaltu. Zakręty pokonuje z dużą łatwością
Zero oznak korozji mimo prawie 20 lat. Ocynk robi swoje
Co do widoczności tez niemam żadnych zastrzeżeń,dodatkowo zamontowałem czujniki parkowania więc ogólnie bajka
Wszystko na swoim miejscu fajnie rozplanowane chodź mam wersję uboższa bez tych wszystkich przycisków (są pokrętła)
Tutaj mogło by być ciut lepiej chodź źle nie jest
Wiadomo że to nie minivan ani żaden suv dlatego niemoge mieć zastrzeżeń że jest mało miejsca chodź nie ukrywam że chce zmienić auto głównie że względu na gabaryty. Rodzina 2+2 jednak potrzebuje większego i pojemniejszego auta
Bardzo dobre wyciszenie. Jadąc 180km/h autostrada kompletnie nie słychać prędkości a co najlepsze nie czuć jej
Oprócz rozrządu który wymieniałem (łańcuch) który kosztował mnie 2000zl to żaden inny element nie zaskoczył ani nie zwalił mnie z nóg jeśli chodzi o cenę. Z dostępnością tez było ok chodź miałem problem żeby kupić kolo pasowe (ciężko było znaleźć nowe więc poszłem w używkę)
Auta są coraz tańsze i bądź co bądź odróżniania się na ulicy od innych.
Jak dbasz tak masz

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0t 150KM 110kW [l/100km]