Ocena kierowcy - Saab 9-3 II SportSedan

tomalka_2007, 15 lat temu
Silnik 2.2 TiD 125KM 92kW
Rok produkcji 2003
Saab 9-3 II SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Inne : chyba całokształt, fajny silnik , zawieszenie no i wygląd:-)
Silnik z fiata spisuje rewalacyjnie, może momentami odczuwalna jest dziura w turbo od 2000obr. ale poza tym super.Szybki dynamiczny w mieście i na trasie extra.Polecam!
Skrzynia troszkę twarda jeśli tak można powiedzieć. Mamy drugi samochód volvo C70 i skrzynia tam jest bardziej elastyczna.
Kupiliśmy samochód sportsedan który miał się rewalacyjnie trzymać drogi a tu rozczarowanie. Okazało się później ,że to wina opon Michelin( tylni opony były zząbkowane) auto niestabilne na zakrętach, głośno w środku i wycie z kól jakby uszkodzone łożysko. Wymieliśmy opony na Pirelli P.Zero Nero i teraz to po prostu rewelacja. Samochód się trzyma drogi niemożliwie.
OK.
JAk to szwed wszystko na miejscu w dorbym wykończeniu. Jestem naprawdę zadowolony!
Rewelacja. Jeśli zaparuje szyba klima iw szystko znika w momencie!
Tu mogło być lepiej ale dl adwóch osób wystarcza w zupełności!
Jak na diesla OK.Choć powyżej 150km/h zaczyna szumieć i silnik daje się we znaki.
Bardzo dobrze jak na silnik 2.2. W mieście około 7 litrów. na trasie 6,3 przy jeździe ok 130-140. Na trasie wrocław - katowice spalił mi nawet 5,7 przy jeździe 110km. Ale potrafi także wziąść 9litrów pryz bardzo dynamicznej jeździe.
pewne drobiazgi można jeszcze dopracować.
Drzwi się zablokowały od pasażera i tylko serwis dał rade. Okazało się że czasem odpina się kostka i tyle:-)koszt 170zł. rozbiórka dzrwi i zapięcie kostki:-)Poza tym czasem świeci poziom płynu w chłodnicy pomimio że jest prawidłowy- coś nie tak z czujnikami

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 TiD 125KM 92kW [l/100km]

6,7