Oceny Saab 9-3 II SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW 2002-2004

Saab 9-3 II SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW 2002-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Saab 9-3 II SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW 2002-2004

~Cypisek.
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Autko całkiem fajne wygodne fotele zawieszenie zestrojone bardziej sztywno niż komfortowo , bardzo szybki układ kierowniczy . Największy minus tego auta to silnik brak mu dynamiki czyli slabo jedzie i dużo pali. Blacha bdb to auto ma 20 lat i tylko dwa małe bombelki rdzy na jednym nadkolu. Nie kupiłbym tego auta jeszcze raz tylko ze względu na silnik spalanie to wielkie nieporozumienie on pali przyzwoicie tylko podczas spokojnej trasy .
~Marcin
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi, dynamiczny, wygodny, ekonomiczny i na dodatek bardzo ładny. Posiadam wersję VECTOR, która jest wyposażona we wszystko co potrzebuję (radio mogło by być z mp3 ale wbudowana zmieniarka na 6 cd to rekompensuje). Bardzo przestronny i wygodny (wzrost 188, 103kg). Sylwetka piękna, na saabowskich 17 wygląda o niebo lepiej niż rocznikowi konkurenci. Polecam wszystkim!
~Maciej
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Samochód niezawodny, ekonomiczny, o świetnych osiągach jak na diesla. Moc do dyspozycji już od 1500 obrotów jest zaleta tych silników. Przyśpieszenie na V od 80-120 ma kapitalne, identyczne co 2,0 T w benzynie. Na 17 calowych felgach klei się drogi, a i wygląda świetnie. Samochód z klasą, sportowa, bardzo wygodna limuzyna. Niepowtarzalny, idealna alternatywa dla a6 i passata jakich pełno na naszych drogach. Autko za tą cenę, mowa o używanych...
~robot0
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
bardzo zaawansowane technicznie auto (na polskie warunki czasami za bardzo) nie da się nic zrobić u pana Józka w garażu (no może poza zmianą kół z letnich na zimowe) do diagnostyki potrzebny komputer, przy odrobinie dbałości super, stabilne ciężkie auto dobrze trzymające się drogi dość dynamiczne (pomimo tego że diesel) i oszczędne (dlatego że diesel)
~michalf1@o2.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Mam ten samochód już ponad 3 miesiące.Wymianiłem wszelkich pierdołki i dostosowałem go do swoich potrzeb. Kupując samochód używany zawsze trzeba dołożyć do niego parę złotówek - nikt nie sprzedaje auta idealnego. Saab przyciąga swoim wyglądem i chcąc wyróżnić się z tłumu kupiłem to auto. Póki co jestem zadowolony.
~1bandzior1@wp.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Polecam auto - u nas mało popularne, jednakże to po trochę niemiec po trochę włoch i po trochę szwed. Przynajmniej nikt nie ukradnie ;) Zawieszenie i płyta podłogowa z vectry C, silnik 2.2 TID taki jak w vectrze C, ale z tego co wiem jest z fiata.
Dziennik kosztów dla Saab 9-3 II SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
5,9
~benek
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
niewiele mogę powiedzieć zbyt mało przejechałem, ale taka marka powinna dopracować pewne szczegóły w zasadzie drobiazgi, no i to zużycie paliwa w mieście zbyt duże, wcześniej jeździłem TDI i nie przekraczałem 5 l/100 km nawet w mieście, a staram się jeździć spokojnie-marka zobowiązuje
~BREVO
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
polecam wśród tysięcy audi bmw i vw i toyot, auto dla indywidualisty
~vargate
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
samochod majacy swoj klimat, prestiz i wygoda gwarantowana
~hencio12
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Dobrze wykończone wnętrze, nie zawodność i dynamiczny silnik
Saab 9-3 II SportSedan