Oceny Saab 9-5 II Kombi 2.0 t 150KM 110kW 2006-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Saab 9-5 II Kombi 2.0 t 150KM 110kW 2006-2010

~Haka
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Broniłem się by pisać opinię tutaj, bo wiedziałem że nie będzie krótka... W temacie: Auto dobre z plusem, oczywiście nie doskonałe. Byłem bardzo zadowolony z poprzedniego auta Saab 9-3 I z zaje-dobrą instalką lpg V generacji. Kto wie może bym jeszcze je miał ale auto miało 450000km przebiegu (wszystko na LPG! fabryczny montaż Vialle Holandia) no i pojawiła się rodzina... Jednym słowem potrzebne było kombi. Najprostszy wybór padł na większego...
~Hubert Gotycki
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Zdecydowanie polecam, swietny rodzinny samochod, oferujacy nieprzecietny komfort duza przestrzen ladunkowa,przyzwoite silniki i nietuzinkowy wyglad, nieco egzotyczny, malo spotykany wiec oryginalny.
~sabolot:))))))))
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
AUTO dla kogos kto ceni sobie styl komfort,osiagi ,i poniekad prestiz .lecz nie jest tak krzykliwe jak mercedes ,bmw ,audi a saab pod wieloma aspektami przewyzsza powyzsze marki i osiagami i bezpieczenstwem niezucajac sie przytym w oczy miejscowym amatorom cudzej wlasnosci..Auto raczej dla mlodych, Volvo jest dla ludzi bardziej ustatkowanych..bo po co dziadkom turbo pod maska???
~sabolot:))))))))
~Metthew
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Nietuzinkowy samochód który ma "to coś". Trzeba po prostu lubić motoryzację żeby wybrać Saaba.
~Piotr
Saab 9-5 II Kombi