Oceny Saab 9-5 II Kombi

Saab 9-5 II Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Saab 9-5 II Kombi

~Haka
Saab 9-5 II
Broniłem się by pisać opinię tutaj, bo wiedziałem że nie będzie krótka... W temacie: Auto dobre z plusem, oczywiście nie doskonałe. Byłem bardzo zadowolony z poprzedniego auta Saab 9-3 I z zaje-dobrą instalką lpg V generacji. Kto wie może bym jeszcze je miał ale auto miało 450000km przebiegu (wszystko na LPG! fabryczny montaż Vialle Holandia) no i pojawiła się rodzina... Jednym słowem potrzebne było kombi. Najprostszy wybór padł na większego...
~Hubert Gotycki
Saab 9-5 II
Zdecydowanie polecam, swietny rodzinny samochod, oferujacy nieprzecietny komfort duza przestrzen ladunkowa,przyzwoite silniki i nietuzinkowy wyglad, nieco egzotyczny, malo spotykany wiec oryginalny.
~sabolot:))))))))
Saab 9-5 II
AUTO dla kogos kto ceni sobie styl komfort,osiagi ,i poniekad prestiz .lecz nie jest tak krzykliwe jak mercedes ,bmw ,audi a saab pod wieloma aspektami przewyzsza powyzsze marki i osiagami i bezpieczenstwem niezucajac sie przytym w oczy miejscowym amatorom cudzej wlasnosci..Auto raczej dla mlodych, Volvo jest dla ludzi bardziej ustatkowanych..bo po co dziadkom turbo pod maska???
Dziennik kosztów dla Saab 9-5 II Kombi
13,5
~sabolot:))))))))
~esse
Kombi 1.9 TiD 150KM 110kW
Saab 9-5 II
Jeśli szukasz wypasionego samochodu klasy premium to zawiedziesz się - musisz jednak skupić się na niemieckiej konkurencji, która pod względem jakości wykonania góruje nad Saabem. Jeśli natomiast szukasz porządnego, pojemnego, niezawodnego kombi, jeśli chcesz drugie takie samo auto widzieć na ulicy raz na rok (autentycznie!), jeśli potrzebujesz połączenia dynamicznej sylwetki, rodzinnej przestrzeni i elegancji, na dodatek w rozsądnej cenie -...
~qbcio
Kombi 2.3 TS 260KM 191kW
Saab 9-5 II
Jeden z niewielu aut klasy premium, w której część prac mechanicznych jesteś w stanie sam wykonać. Plus za klub i wsparcie użytkowników
~ent
Kombi 1.9 TiD 150KM 110kW
Saab 9-5 II
Generalnie fajne pakowne auto. Ale ten model ma trzy minusy: wyciszenie motoru, brak 6tki i slaba jakosc wnetrza :) Ale widomo, Saaby skrzypią ;)
~Metthew
Saab 9-5 II
Nietuzinkowy samochód który ma "to coś". Trzeba po prostu lubić motoryzację żeby wybrać Saaba.
~Hindenburger
Kombi 2.0t BioPower (180KM) Sentronic 175KM 129kW
Saab 9-5 II
Fantastyczny samochód, jeśli komuś odpowiada design Saaba sprzed lat 10, odświeżany co jakiś czas. Ja to lubię.
~Jankes
Kombi 2.3 t 185KM 136kW