Ocena kierowcy - Saab 900 II Coupe

jaguar_, 13 lat temu
Silnik 2.0 i 131KM 96kW
Rok produkcji 1996
Saab 900 II Coupe 2.0 i 131KM 96kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
- 20 stopni, el. szyby działają ;) chyba mają jakieś stalowe linki. Wygląd zewnętrzny BDB. Wewnątrz trochę konserwatywnie ale miło. Fotele = super, zagłówki aż miło głowę oprzeć. Bagażnik ogromny. Jestem studentem uważam to auto za idealne. Do tego łańcuch rozrządu więc przynajmniej odpada jedna wymiana...
Silnik może nie idealnie cichy, ale kultura pracy idealna jak na wiek i przebieg
1 bieg krótki jak w dieslu.. 3 czasem wchodzi z oporem. Na początku myślałem że nie ma opcji sportowego (szybkiego) zmieniania biegów ale po 2 m/ca da się to zrobić ;)
auto niby 3 drzwiowe, nie za wielkie, ale jak postawisz obok vectry B to patrzysz... że jest praktycznie tej samej długości... co ma efekty gdy je prowadzisz.. a3, golfy często nie mają takiej odwagi w łukach, a w saabie jeszcze dodajesz gazu i śmigasz
ogólnie bdb, trochę kąt nachylenia szyby plus słupek po lewej stronie przeszkadza, ale bez przesady nie ma co narzekać. Nie wiem czemu szyby naprawdę parują na maxa... ale jest zima.. do tego może jakiś oszczędny właściciel przede mną nigdy nie wymieniał kabinowego filtra sprawdzimy.. ;)
auto \'96 r. a wygląd ... i zwraca uwagę (nie jakoś nad przeciętnie ale zwraca) przełączniki wszystkie ok, tylko wycieraczki hm... jak jeździłeś innymi autami to trzeba się przyzwyczaić
przez zaparowane szyby... klima przyzwoita..
3 drzwiowa wersja ;) dużo miejsca z przodu.. z tyłu nikt nie jeździ... Fajny bagażnik jak otworzyłem byłem w szoku że jest aż tyle miejsca
Trochę szumi powietrze, trochę słychać silnik. Są auta z lepszy wyciszeniem, są jednak też z wiele gorszym
Jest gaz jest ok. 26 zł na 100 km Jest benzyna jest większa frajda z jazdy ok. 10 l na 100 km (oczywiście nieekonomicznie)
Za tą cenę to wstyd mi mówić znajomym ile zapłaciłem bo nikt nie uwierzy... już powoli poluję na 9-3 od 2005 r. mm... ;)
Wymieniam pompę wspomagania od 2 m/cy trochę już wydaje dziwne dźwięki.. a auto jeździ mało ale jeździ. (spokojnie wymienię w przyszłym tygodniu już zamówiona).
Oby nie było, niektórzy mówią że to bardzo wytrzymałe auto mam taką nadzieję
Saab 900 II Coupe