Ocena kierowcy - Saab 9000 I

mirek, 15 lat temu
Silnik 2.0 16V 128KM 94kW
Rok produkcji 1990
Saab 9000 I 2.0 16V 128KM 94kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
Karoseria : niespodziewałem sie ze tak porządnie mozna zabezpieczyć karoserię od strony chemicznej jak i technicznej Dopracowana konstrukcja nie pozwala gniezdzic sie dłotu w nadkolach jak to bywa w innych autkach
Doskonałe autko Karoseria nie widziała jeszcze nigdzie rgzy a ma juz 19 lat Wiem bo zaglądałem w kazdy profil i dla pewności zabezpieczałem róznymi zamidłami zeby tak dalej pozostało
Nawet na gazie daje rade z nie małym saabikiem Mam wstawioną zwykłą instalacje gazową z blosem Nie lubie elektroniki bo potrafi byc zawodna Po mojemu b dobrze to sie sprawuje
biegi wchodzą dobrze Nie miałem jeszcze problemu z wrzyceniem jakiegoś biegu Nie wiem jak jest z automatami Nigdy zresztą nie miałem
Mi się bardzo podoba ta miękkość pokonywania naszych polskich nierównych dróg Połyka kilometry
Do przodu bez zastrzeżeń Ale do tyłu... trezba sie przyzwyczaic ze to nie któtkie autko
Z wentylacją gorzej bo mam wersje bez klimy a sam szyber dach nie daje zawsze rady w bardzo upalne dni Ale za to ogrzewanie bardzo szybkie I mozna bardzo mocno ogrzac wnętrze Dodatkowo podgrzewane miłe skórzane siedzenia
przestrzeni jest duzo Ale to sedan i bez składanej tylnej kanapy więc przenocowac się w nim nie da Czasami by sie przydało;]
dosnonale wyciszony Ale jak mogło być inaczej jak wszędzie jest mata wygłuszająca i poduszki z jakimś puchem w poszyciu drzwi Silnika tez mało co słychac Gdyby nie obrotomierz nie wiadmo by było kiedy jest włączony;)
Jak na taki konfort w miare ekonomiczny Poza wymianami płynów nie trzeba specjalnie pakować w niego kasy
za te pieniadzie (3tys) nie miał bym nic lepszego , niezawodnego i
duzo światła wewnątrz Szkoda ze nie wyłącza się po pewnym czasie po zamknieciu drzwi Raczej nie widać zeby coś sie wewnątrz zużywało
Na stacyjce nie widać kiedy sa włączone światła Ale ze są i tak cały czas włączone nie jest to az tak istotne Wyłączają sie zresztą po wyjęciu kluczyka więc nie rozładują akumulatora

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 128KM 94kW [l/100km]

11,3